facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-02-17
 

Statuetki im. Tonyego Halika

Statuetki im. Tony’ego Halika to honorowe nagrody przyznawane dorocznie przez Kapitułę Bydgoskiego Festiwalu „Podróżnicy” za zrealizowaną inspirującą podróż, pasjonującą wyprawę, ciekawą akcję podróżniczą ukończoną przed zgłoszeniem do konkursu.

Nagrody im. Tony’ego Halika wręczane są podczas organizowanego corocznego festiwalu podróżniczego w Bydgoszczy, 11-12 kwietnia 2014 za dokonania podróżnicze odbyte w ostatnich latach poprzedzających festiwal. Trzy równorzędne statuetki przyznawane są za niezwykłe, niepowtarzalne pomysły z wszystkich kategorii: Woda, Ziemia, Góry. Do konkursu zachęcamy tych, którzy odbyli podróże społeczne, niestandardowe z ciekawym pomysłem i przesłaniem oraz takie, które Wam wydają się inspirujące dla innych! Zgłoszenia można dokonywać za podróże, żeglarstwo, alpinizm, odkrycia i inne podejmowane wyzwania. Kapituła zastrzega sobie możliwość przyznania dwóch lub wszystkich nagród z tej samej kategorii.

W trakcie poprzednich edycji wybór laureatów dokonany został przez organizatorów festiwalu. Kandydaci do nagród prezentowali swoje dokonania podczas Bydgoskiego Festiwalu „Podróżnicy”, następnie Kapituła wybierała najlepsze z nich i w ostatni dzień spotkań ogłaszała nominacje. Nominacja ma rangę ogólnopolskiego wyróżnienia za najbardziej niezwykłą podróż.

Ceremonia wręczenia nagród odbywa się w ostatni wieczór festiwalu w Bydgoszczy.

Będzie je w tym roku wręczać Pani Anna Czerwińska.

Regulamin i warunki zgłoszenia do Statuetki im. Tony’ego Halika.

1. Termin składania zgłoszeń wraz z prezentacją do 31 marca 2014 r.

2. Nie ma ograniczenia wieku.

3. Jedyną osobą prawną przyznawania Statuetek im. Tony’ego Halika jest organizator Bydgoskiego Festiwalu „Podróżnicy”. Przyznawane są trzy nagrody główne, Statuetki im. Tony Halika.

4. Zgłoszenia do Statuetki im. Tony Halika 2014 można przysyłać zgodnie z formularzem.


Ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się 12 kwietnia 2014 roku w Bydgoszczy.

Zgłaszana do nagrody podróż to wyprawa zakończona przed dokonaniem zgłoszenia do festiwalu.

Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem formularza, przesłanego na adres poczty internetowej lub regularnej, podpisanego przez Zgłaszającego, z załączonymi 3-4 zdjęciami w dużym formacie.

W przypadku zgłoszenia wyprawy przez osobę trzecią, organizator zwróci się do kandydata o przesłanie podpisanego zgłoszenia.

Głównym celem imprezy jest popularyzacja polskich dokonań i niekomercyjnej działalności podróżniczej. Wraz ze zgłoszeniem konieczne jest zgłoszenie prelekcji podczas festiwalu. Prelekcja jest nierozłączna z pokazem slajdów podczas jej trwania. Przewidziany czas prelekcji to 40 - 60 minut.

Organizator dopuszcza możliwość przyznania dodatkowych nagród.

 

Więcej informacji na http://podroznicy.byd.pl/haliki/

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com