facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-05-31
 

Spot Marmota na Super Bowl

Marmot, uznawany za jednego z ogólnoświatowych liderów na rynku outdoor, wyemitował reklamę stworzoną na potrzeby 50. finału Super Bowl - największego sportowego wydarzenia roku w Stanach Zjednoczonych. 30 sekundowy spot, zatytułowany „Love The Outside”, został uznany za jeden z dwóch najbardziej przyciągających uwagę ponad 100 milionów Amerykanów oglądających mecz. Za jednorazową emisję spotu Marmot zapłacił niebagatelną sumę 5 milionów dolarów.

Super Bowl jest finałowym meczem o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football  League (NFL). Uchodzi za największe w Ameryce sportowe wydarzenie roku. Tegoroczny, jubileuszowy finał odbył się 7 lutego 2016 roku w kalifornijskim mieście Santa Clara. W finale mistrz konferencji AFC, Denver Broncos w stosunku 24:10 pokonał mistrza konferencji NFC, Carolina Panthers.


Według danych firmy Nielsen, tegoroczny finał ligi NFL oglądało w telewizji 49% spośród 111,9 mln amerykańskich gospodarstw wyposażonych w odbiorniki telewizyjne. Jest to drugi najlepszy wynik w historii tego wydarzenia. Dotychczasowy rekord należał do finału Super Bowl rozegranego w 2015 roku, który zobaczyło 114,4 mln osób. 

 Spot Marmota stworzony został przez prestiżową agencję Goodby Silverstein & Partners, mającą w swoim portfolio współpracę z takimi markami jak eBay, Adobe czy Cisco. W reklamie zatytułowanej „Love the outside” producent postawił na przedstawienie wizerunku brandu jako marki bliskiej przyrodzie i stworzonej dla pasjonatów outdoorowych eskapad. Pojawia się w niej flagowa postać brandu - świstak, wraz z którym bohater spotu oddaje się czynnościom takim jak spacer po górach, pływanie w jeziorze czy wspólne biwakowanie przy ognisku.

materiały prasowe

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com