facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-06-09
 

Śpiwór puchowy Superlight - nowość Yeti

Z początkiem czerwca firma YETI – producent śpiworów, odzieży i akcesoriów puchowych – wprowadziła do sprzedaży nowy śpiwór puchowy. W czerwcu można go kupić z rabatem 10%.
YETI wprowadziło do sprzedaży nowy śpiwór puchowy – śpiwór Superlight, wzbogacając serię Superlight. Nowy produkt charakteryzuje się przede wszystkim lekkością – jego waga całkowita to  430 g. Jest optymalnie dopasowany do sylwetki i wykonany z wysokiej klasy materiałów. Tkanina zewnętrzna to Q15 lub Mitsubishi, a wewnętrzna – toray z antybakteryjną srebrną nicią (!). Posiada jeszcze więcej komór, których układ lepiej stabilizuje zawarty w nich puch.

Śpiwór Superlight ma także kilka nowych rozwiązań, które zapewnią jeszcze większy komfort jego użytkownikom. Jest to przede wszystkim na nowo skonstruowany kaptur – wygodna poduszka pod głową po ściągnięciu zamienia się w lekki kaptur za pomocą wszytej gumy ze stoperem. Dodatkowo wkładka w poduszce izoluje od zimnego podłoża. Nowe, designerskie przeszycie komór, w oryginalnym falującym rytmie, na pewno będzie znakiem szczególnym tego śpiwora puchowego YETI . Wszystkim, którzy cenią jakość szczegółowych rozwiązań technicznych, spodoba się również wewnętrzna kieszeń zamykana na zamek oraz suwak przy kapturze zabezpieczony dodatkową patką z rzepem.


Wymiary śpiwora: szerokość w ramionach – 74 cm, szerokość w nogach – 51 cm, na wzrost do 180cm; waga puchu – 150 g; ilość komór: 18.

Zapraszamy do sklepu na www.yeti.com.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com