facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-01-24
 

Speedriding 3 Polish Cup 2014

Już po raz kolejny „latający narciarze” zawitają do Ustrzyk Dolnych. W tym roku podczas jednodniowej imprezy (22 lutego) zostanie  rozegrana trzecia edycja zawodów o tytuł Mistrza Polski w ekstremalnej odmianie narciarstwa, którą jest speedriding.

Obecnie trwają przygotowania  do imprezy, która wpisała się na stałe w ustrzycki krajobraz i cykl bieszczadzkich wydarzeń sportowych. Start pierwszego zawodnika zaplanowano o godzinie 11.00, każdy będzie musiał pokonać specjalny slalom oraz skoczyć z ok. 30 m urwiska, po czym jak najszybciej dojechać lub dolecieć do mety znajdującej się u podnóża góry.

W imprezie udział biorą eksperci narciarstwa, paralotniarstwa, spadochroniarstwa z całej Polski, wszystkie te dyscypliny składają się na jedną ekstremalna formę zimowego szaleństwa o nazwie ‘speedriding’. Tytułu Mistrza Polski będzie bronił Michał Szwedo, wśród zawodników znajduje się także pierwszy Mistrz Polski Arkadiusz Sabat z Leska oraz Mistrz Karpat Przemysław Szukalski z Ustrzyk Dolnych.

 Zapowiada się wspaniałe widowisko, na które zapraszamy w imieniu organizatorów: Urząd Miasta Ustrzyki Dolne, Bieszczadzkie Centrum Informacji i Promocji, Prowing Team Poland.


www.prowing.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com