facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-01-24
 

Speedriding 3 Polish Cup 2014

Już po raz kolejny „latający narciarze” zawitają do Ustrzyk Dolnych. W tym roku podczas jednodniowej imprezy (22 lutego) zostanie  rozegrana trzecia edycja zawodów o tytuł Mistrza Polski w ekstremalnej odmianie narciarstwa, którą jest speedriding.

Obecnie trwają przygotowania  do imprezy, która wpisała się na stałe w ustrzycki krajobraz i cykl bieszczadzkich wydarzeń sportowych. Start pierwszego zawodnika zaplanowano o godzinie 11.00, każdy będzie musiał pokonać specjalny slalom oraz skoczyć z ok. 30 m urwiska, po czym jak najszybciej dojechać lub dolecieć do mety znajdującej się u podnóża góry.

W imprezie udział biorą eksperci narciarstwa, paralotniarstwa, spadochroniarstwa z całej Polski, wszystkie te dyscypliny składają się na jedną ekstremalna formę zimowego szaleństwa o nazwie ‘speedriding’. Tytułu Mistrza Polski będzie bronił Michał Szwedo, wśród zawodników znajduje się także pierwszy Mistrz Polski Arkadiusz Sabat z Leska oraz Mistrz Karpat Przemysław Szukalski z Ustrzyk Dolnych.

 



Zapowiada się wspaniałe widowisko, na które zapraszamy w imieniu organizatorów: Urząd Miasta Ustrzyki Dolne, Bieszczadzkie Centrum Informacji i Promocji, Prowing Team Poland.


www.prowing.pl

 

Goryonline
 
Bartek Pasiowiec
 
Goryonline
 
2018-09-10
HYDEPARK
 

Burka w Nepalu nazywa się sari

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-31
HYDEPARK
 

Revelations

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-30
HYDEPARK
 

Magazyn TATRY (nr 65)

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com