facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-06-05
 

Smartwool na Brand Strength Index

Smartwool na liście najbardziej rozpoznawalnych marek Brand Strength Index.

Smartwool, amerykański producent skarpet i odzieży z wełny merino, został po raz pierwszy sklasyfikowany w Brand Strength Index, czyli pośród 50 najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek w segmencie Sport i Outdoor.

Oprócz tego Smartwool uznano za jedną z 10 najlepszych marek odzieżowych, jeśli chodzi o jakość produktów.

Z raportem można zapoznać się tutaj:
http://issuu.com/sportsonesource/docs/sgbw_1422hi/1?e=1969307/8088198

To, co zdecydowanie wyróżnia skarpety Smartwool nie tylko spośród innych skarpet produkowanych z wełny merino, lecz także wśród skarpet w ogóle, to wygląd. Są kolorowe, wzorzyste i po prostu wyglądają odlotowo. Reklamowe hasło firmy „najlepiej wyglądające skarpety” jest w 100% zgodne z prawdą. W ostatnich sezonach firma postawiła na produkcję także linii odzieżowych.

Produkty Smartwool dzięki właściwościom wełny merino są bezkonkurencyjne na upały i mrozy oraz ulewę i suszę. Łączą wygodę i skuteczność w jeden funkcjonalny pakiet.

 


Nowozelandzcy partnerzy producenta Smartwool, hodowcy owiec rasy merino, przykładają szczególnych starań, aby ich wełna spełniała wysokie standardy jakościowe.

Technologia Smartwool eliminuje zbieganie się dzianiny, tak że można ją prać bez problemu w pralce. Usuwana jest także szorstkość wełny, staje się ona miła i delikatna w dotyku oraz nie podrażnia skóry. Włókna Smartwool są niezwykle cienkie, o średnicy pomiędzy 1/3 a 1/10 grubości włosa ludzkiego. Wszystkie grubsze włókna (powyżej 30 mikronów) są eliminowane w procesie produkcji, gdyż to właśnie one są odpowiedzialne za uczucie „drapania”. Wełna Smartwool przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnego zapachu w wyniku namnażania się bakterii, ponieważ włókna przyspieszają wydalanie wilgoci oraz nie łączą się z ludzkim tłuszczem. Zastosowanie najnowszych technologii oraz naturalnych właściwości skrętnych powoduje jeszcze większe odczucie oddychających właściwości dzianiny.


Połączenie najwyższej jakości z procesem obróbki, który usuwa szorstkość i tendencje do kurczenia, powoduje, że trudno rozstać się ze skarpetami, odzieżą i dodatkami Smartwool – nawet po bardzo długiej podróży.

Dystrybucja w Polsce: Raven Outdoor, Kraków

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com