facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-03-22
 

Smaki i smaczki Indonezji - slajdowisko w Wagabundzie

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” serdecznie zaprasza wszystkich na kolejne spotkanie z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”. Tym razem Asia i Paweł, czyli Wędrowni Ufale, zabiorą nas do Indonezji.
Pomysł na podróż do Indonezji podyktowany był w równym stopniu chęcią obcowania z niezwykłą przyrodą, jak i poznania Indonezyjczyków, o których mówią, że albo się ich kocha, albo nienawidzi. Można powiedzieć, że obie części planu zostały wykonane m.in. dzięki wspinaczce na wulkan Rinjani na Lomboku z przewodnikiem o imieniu owianym tajemniczą historią czy wejściu na Kawah Ijen, gdzie spotkać można nie tylko krajobrazy rodem z Mordoru, ale także zobaczyć na własne oczy, jak pracują ludzie w kopalni siarki na Jawie. Obcowanie z przyrodą morską i profesjonalną naukę przyrządzania dań z jej darów dopełnione dniami spędzonymi w pięknie położonych świątyniach, zatłoczonych kolorowych miastach i na plażach, które w Indonezji pełnią również rolę podwórka z trzepakiem, trasy szybkiego ruchu oraz boiska do piłki nożnej.


Wędrowni Ufale
Uwielbiamy podróżować, być w drodze, odkrywać nowe miejsca. Lubimy poznawać ludzi i dzięki nim dostrzegać świat z innej perspektywy. Lubimy spontaniczność, którą daje podróżowanie – niepewność tego, co nas spotka na drodze, gdzie zanocujemy, kogo spotkamy. Podróżujemy tanio, z plecakiem, zwykle udaje nam się w ten sposób wygospodarować 3-4 miesiące w roku na poznawanie świata. Swoje podróże opisujemy na blogu: http://wedrowni.ufale.pl/


Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 27.03.2012 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie.
Wstęp wolny.

Jak zawsze więcej zdjęć oraz informacji o slajdowisku znajdziecie na stronie internetowej: www.wagabunda.krakow.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/242597045835465/


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com