facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-04-19
 

Słońce, plaża i... wspinaczka? - The North Face Kalymnos Climbing Festival

W dniach 28 - 30 września odbędzie się The North Face® Kalymnos Climbing Festival. Na trzy dni grecka wyspa stanie się prawdziwym centrum wspinaczkowego  świata.
Najwyższej jakości wapień, brak kruchej skały, ciągle powiększająca się liczba dróg wspinaczkowych na różnym poziomie, słońce, plaża i pyszne jedzenie. Brzmi jak opis wspinaczkowego raju?
To Kalymnos - grecka wyspa położona na Morzu Egejskim, która swoją sławę zyskała w połowie lat 90. XX wieku, kiedy to została odkryta przez środowisko wspinaczkowe.

Od 28 do 30 września odbędzie się tam The North Face® Kalymnos Climbing Festival. Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez chociażby kilku dni spędzonych w skałach. Wyprawa na Kalymnos będzie nie tylko okazją do wspinaczki w międzynarodowym towarzystwie (swój udział zapowiedzieli tacy członkowie teamu The North Face jak: James Pearson, Iker i Eneko Pou, Caroline Ciavaldini, Hansjoerg Auer, Herve Barmasse, Sam Elias, Emily Harrington i Hazel Findlay), ale także sznasą na wzięcie udziału w zawodach, losowaniach nagród, kursach i imprezach na plaży.

Jednym z bardziej emocjonujących wydarzeń festiwalu będą z pewnością zawody wspinaczkowe, które odbędą się na całkowicie nowych drogach. Na najlepszych czeka 10 000 euro w gotówce i nagrody rzeczowe The North Face o wartości 5 000 euro!


Kalymnos jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania wspinaczki sportowej. Prawdziwy raj na ziemi, z trasami na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy wszystkich do spędzenia kilku niezapomnianych dni na tej wspaniałej wyspie - na pewno nie zabraknie pozytywnych emocji! Do zobaczenia na Kalymnos! – zachęca Iker Pou.

Rejestracja do udziału w zawodach rozgrywanych w ramach The North Face® Kalymnos Climbing Festival rusza w maju 2012 na www.thenorthfacejournal.com.

Więcej informacji:
facebook: http://facebook.com/thenorthface.europe
twitter: http://twitter.com/TheNorthFaceEU


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com