facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-06-25
 

Śledź na żywo zmagania uczestników The North Face Lavaredo Ultra Trail

Do startu 6. edycji wyjątkowego biegu górskiego w sercu Dolomitów pozostało 10 dni. Już teraz biegacze mogą aktywować aplikację Live Trail, dzięki której ich wyniki będą publikowane w czasie rzeczywistym na stronach Facebook i Twitter.
Aplikacja Live Trail została sprawdzona w czasie jednej z największych imprez biegowych na świecie - The North Face Ultra Trail Du Mont Blanc 2011. Każdy uczestnik został wyposażony w mały nadajnik umożliwiający pomiar czasu na poszczególnych odcinkach trasy. Dzięki aplikacji dane z punktów kontrolnych publikowane były na żywo na profilach startujących na stronach Facebook i Twitter.

Już 29 czerwca w Dolomitach odbędzie się 120-kilometrowy The North Face Lavaredo Ultra Trail. Także tym razem każdy z 1000 uczestników może aktywować aplikację Live Trail i informować w ten sposób swoich znajomych i rodziny o postępach i wynikach.


Wśród zawodników, których zmagania z trasą o różnicy wzniesień sięgającej 6 000 metrów będzie można śledzić za pośrednictwem Live Trail APP, znaleźli się m.in. Sebastien Chaigneau, Zigor Iturrieta i Fernanda Maciel.

Więcej informacji:

web: www.thenorthfacejournal.com
facebook:  http://www.facebook.com/thenorthface.europe
twitter: http://twitter.com/TheNorthFaceEU
LiveTrail APP:  www.ultratrail.it

 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com