facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Schronisko Gouter - rezerwacje od 29 kwietnia

Od środy 29 kwietnia, można będzie rezerwować noclegi w nowym schronisku Gouter. Jest to możliwe wyłącznie za pośrednictwem strony: refugedugouter.ffcam.fr.

Schronikso GouterNowe schronisko Gouter zlokalizowane jest na wysokości 3835 m n.p.m. na drodze normalnej na Mont Blanc. Oferuje 120 miejsc noclegowych. W związku z tym, że chętnych jest zwykle wielokrotnie więcej, jedyną możliwością, by spędzić tu noc jest wcześniejsza, internetowa rezerwacja, którą należy robić z dużym wyprzedzeniem. Fédération Française des Clubs Alpins et de Montagne, właściciel schroniska, informuje, że osoby, które nie mają rezerwacji nie będą mogły w nim zostać. Zakazane jest także rozbijanie namiotów. Biwakować można wyłącznie na Tête Rousse (oficjalne informacje mówią o maksymalnie 50 namiotach).

 

W tym roku schronisko Gouter czynne będzie od 1 czerwca do końca września. Cena za noc to 75 euro. Droga normalna na Mont Blanc, zaznaczone schronisko Gouter; źródło: camptocamp.orgźródło: French Alpine Club, refugedugouter.ffcam.fr

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Kinga
 
Goryonline
 
2016-12-20
GÓRY
 

7 dni na północnej ścianie Eigeru

Komentuj 0
Goryonline
 
2016-12-06
GÓRY
 

Titanic na Eigerze

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-05-30
FOTO-VIDEO
 

Zjazd wschodnią Matterhornu FILM

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com