facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-01-18
 

Samyang - dla podróżników, sportowców, wspinaczy...

Dostępność i łatwość obróbki cyfrowej zdjęć czyni fotografię zajęciem coraz bardziej egalitarnym. Aparat fotograficzny jest niezbędnym towarzyszem każdej podróży. Dokumentujemy nasze aktywności, ale i codzienność. Dla podróżników, turystów, sportowców, wspinaczy..., dla każdego fotografującego swoje aktywności - oto SAMYANG.

O FIRMIE
 
Firma Samyang Optics Co., Ltd. powstała w 1972 roku w Korei. Od tamtej pory prężnie się rozwija i sukcesywnie poszerza gamę wytwarzanych produktów, utrwalając swoją pozycję w segmencie optyki. Samyang Optics to producent najwyższej jakości szkieł optycznych, optyki przemysłowej, lunet oraz obiektywów fotograficznych i filtrów. W świecie firma jest znana i ceniona jako dostawca wysokiej klasy optyki, tworzonej na potrzeby systemów telewizji przemysłowej (CCTV).


 

Źródło: samyang.pl
 

 

 

Ponad 10 lat temu firma zaczęła specjalizować się w produkcji obiektywów i akcesoriów fotograficznych, wypuszczając na rynek własne marki i skutecznie zdobywając zachodnie rynki. W portfolio Samyang znajdują się wysokiej jakości obiektywy manualne, z systemami mocowania dopasowanymi do aparatów fotograficznych największych producentów. Podstawowe grupy produktów tej marki to obiektywy szerokokątne, teleobiektywy oraz obiektywy filmowe - VDSLR. Najbardziej zaawansowanym konstrukcyjnie szkłem jest wypuszczony na rynek w 2013 roku obiektyw typu Tilt-Shift.


 

Źródło: samyang.pl
 
 


Dynamiczny rozwój firmy i jej stale rosnące znaczenie na rynku to efekt rzetelnej pracy, zastosowania nowoczesnych technologii, dbałości o profesjonalny poziom wykonania oraz komunikacji z klientami, którzy dla Samyang są nieocenionym źródłem inspiracji. Użytkownicy Samyang cenią przede wszystkim solidne wykonanie sprzętu, precyzyjną optykę oraz atrakcyjną cenę. Dobrą jakość produktów potwierdzają również liczne testy i pozytywne opinie wystawiane zarówno przez dziennikarzy, profesjonalnych fotografów jak i amatorów.
 
 
MISJA
 
Samyang Optics nie boi się odważnych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji, wielokrotnych testów i inwencji projektantów, oferuje produkty, których stosunek ceny do jakości pozostawia daleko w tyle konkurencyjne marki. Samyang Optics, uważnie słuchając opinii swoich klientów i szczegółowo analizując wyniki niezależnych testów, stale udoskonala swoje produkty, coraz silniej zaznaczając swoją pozycję na światowym rynku.
 
 
OBIEKTYWY V-DSLR
 
Kilkanaście lat temu byliśmy świadkami początku epoki fotografii cyfrowej, kiedy pierwsze aparaty stały się ogólnodostępne. Dzisiaj każdy może zostać filmowcem dzięki obiektywom Samyang serii V-DSLR.    
 

 


 Źródło: samyang.pl

 


Seria obiektywów Samyang Video DSLR oparta została na dotychczasowych modelach przeznaczonych do fotografii. Ich cechą charakterystyczną są zębatki współpracujące z systemem follow focus, a także pierścień przysłony obracany bezstopniowo. Dzięki tym modyfikacjom możliwe jest niezwykle precyzyjne i bezgłośne operowanie ostrością oraz głębią ostrości podczas filmowania. Dla ułatwienia odczytu wartości na skali ostrości i przysłony, indeksy naniesione zostały równolegle do osi optycznej obiektywu, a jasność obiektywów została wyróżniona przy pomocy liczby transmisyjnej T. Modele te przeznaczone są do współpracy z aparatami największych marek na rynku.
 
 
OBIEKTYW TYPU TILT-SHIFT
 
Samyang Tilt-Shift 24 mm 1:3.5 z funkcją korekty perspektywy jest najbardziej zaawansowanym konstrukcyjnie szkłem w kolekcji. Ten model obiektywu umożliwia również zmianę nachylenia płaszczyzny ostrości. Jego wyjątkowa budowa optyczna i mechaniczna czyni  z niego doskonałe narzędzie niezbędne w fotografii architektury i pejzażu oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba skorygowania zbieżności linii obrazu w uwiecznionym kadrze. Dzięki zastosowaniu mechanizmu pochylania osi optycznej, pojęcie operowania głębią ostrości nabiera znacznie szerszego znaczenia, otwierając tym samym pole do praktycznie nieskończonych możliwości kreowania obrazu, zarówno na nośniku cyfrowym jak i analogowym.  
 

 

 

Źródło: samyang.pl

 


 
Połączenie skomplikowanej optyki z rozbudowaną funkcjonalnością Tilt-Shift sprawia, że Samyang T-S 24mm 1:3.5 ED AS UMC jest obecnie najbardziej zaawansowanym obiektywem firmy Samyang, który śmiało konkuruje z innymi, oferowanymi na rynku obiektywami tego rodzaju.


Więcej informacji i produktach na stronie: www.samyang.pl

 

 


 


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com