facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-01-02
 

Salomon Nordic Sunday

W najbliższą niedzielę, 4 stycznia 2015 roku odbędą się inauguracyjne zawody cyklu Salomon Nordic Sunday. Przeniesione z 21 grudnia. Tym razem nie są już zagrożone, ale trasę poznamy dopiero w ostatniej chwili, po zapowiadanych na najbliższe dni opadach śniegu.

Przypomnijmy, że zgodnie z planem, szósty sezon cyklu Salomon Nordic Sunday, mieliśmy zainaugurować 21 grudnia 2014 roku. Niestety aura drugi sezon z rzędu płata nam figle i z powodu kiepskich warunków śniegowych, zawody trzeba było przełożyć.

 

Teraz na Polanie można już biegać na nartach, więc zawody w dniu 4 stycznia nie są zagrożone. Warunki jednak wciąż są trudne, ale na szczęście prognozy mówią już tylko o zmianie na lepsze i dużych opadach śniegu.

W oczekiwaniu na te opady organizatorzy zdecydowali, że trasę wyznaczą w ostatniej chwili i poinformują o niej na stronie internetowej SNS-a. – Nie chcemy obiecywać, że pokonamy na przykład 15 kilometrów, gdy potem okaże się, że będziemy musieli skracać dystans do 7 km – tłumaczy Beata Lepka ze Stacji Jakuszyce, organizator cyklu Salomon Nordic Sunday. – Ze względu na tą niewiadomą, zdecydowaliśmy, że opłata startowa nie będzie wzrastała także w dniu zawodów, tak by nasi biegacze, mogli nawet w ostatniej chwili zadecydować, czy chcą wystartować na takiej trasie i nie będą musieli za to dodatkowo płacić.

 

Na dziś chętnych na start jest już ok. 200 osób. Tyle wpłaciło startowe. Zapowiada się więc duża frekwencja na inaugurację szóstego sezonu Salomon Nordic Sunday.

 

Przypomnijmy, że w tym sezonie będzie kilka nowości. Jedna z nich to nagroda główna w losowaniu po biegu. Przypomnijmy, że po każdym starcie w ramach SNS-a, wśród wszystkich, którzy ukończą dany bieg, rozlosowywane są cenne nagrody. W tym sezonie, dotychczasowa główna nagroda, czyli narty biegowe zostaną zastąpione przez zegarek sportowy Suunto Ambit3. Oprócz niego będzie można wylosować sprzęt sportowy od Salomona, odżywki od Nutrenda oraz smary narciarskie od Briko Maplus.

 

Ważna informacja dla zawodników, którzy już biegali w SNS-ach w poprzednich sezonach. Jeżeli macie w domu koszulkę startową z numerem, nie musicie już rejestrować się na zawody, wystarczy że wniesiecie opłatę startową, zgodnie z regulaminem (znajdziecie go na oficjalnej stronie cyklu: http://sns-nartybiegowe.pl)

 

Nowi zawodnicy, którzy chcą spróbować swoich sił w SNS-ie muszą natomiast się zapisać, ale tylko raz! Zapisując się na jedne zawody, pobierając koszulkę startową, zostajecie w bazie na cały sezon i na kolejne. Potem wystarczy już tylko opłacać startowe…

 

Link do zapisów także znajdziecie na stronie internetowej cyklu Salomon Nordic Sunday.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com