facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-11-25
 

SALEWA PODPISUJE UMOWĘ Z GÓRSKIM OCHOTNICZYM POGOTOWIEM RATUNKOWYM

22 listopada br. Jan Łuszczewski (Prezes Zarządu Głównego), Jacek Dębicki (Naczelnik GOPR) oraz Jacek Grzędzielski (Dyrektor OberAlp Polska) podpisali trzyletnią umowę zakładającą współpracę Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z dystrybutorem marek SALEWA, Wild Country i Dynafit w Polsce. 

Podpisanie umowy (od lewej): Grzegorz Hajny (SALEWA Manager/OberAlp Polska), Jacek Grzędzielski (Dyrektor OberAlp Polska), Jan Łuszczewski (Prezes Zarządu Głównego GOPR), Jacek Dębicki (Naczelnik GOPR) (fot. arch OberAlp Polska)Wywodząca się z Tyrolu Południowego wiodąca marka w dziedzinie sportów górskich już od ponad 80 lat oferuje pasjonatom i sportowcom górskim innowacyjne, funkcjonalne i najwyższej jakości produkty. W procesie ich rozwoju niezmiennie ważną rolę odgrywają współpracujący z marką profesjonaliści – zaufane organizacje górskie, sportowcy i wyspecjalizowane biura przewodników. OberAlp Polska, wyłączny dystrybutor SALEWA w Polsce, konsekwentnie realizuje ideę przyświecającą marce od ośmiu dekad poprzez wspieranie najważniejszych polskich organizacji górskich.

 

Pod koniec września 2016 SALEWA sfinalizowała przedłużenie umowy z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym na okres kolejnych trzech lat. Oznacza to, że marka dziewięć lat pod rząd pełnić będzie funkcję oficjalnego sponsora Pogotowia i już po raz kolejny wyposaży jego ratowników w najwyższej jakości odzież i sprzęt. Jak mówił wówczas Jacek Grzędzielski, dyrektor OberAlp Polska, przedłużenie umowy stanowiło dowód, że firma postrzegana jest jako stabilny partner będący w stanie sprostać najwyższym wymaganiom nie tylko w kwestii samych produktów, ale też jakości całej współpracy. 

 

Dwa miesiące później finału doczekały się również rozmowy z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Założone 65 lat temu Pogotowie to obecnie siedem grup regionalnych działających wzdłuż południowej granicy kraju i na obszarze Jury Krakowsko-Częstochowskiej. GOPR zrzesza ponad 112 pełnoetatowych ratowników i  prawie 870 ochotników, a rocznie w ponad 1800 interwencjach pomaga blisko 1900 osobom poszkodowanym i zagubionym w terenie górskim. W zmaganiach z żywiołem potrzebują oni najwyższej jakości sprzętu. Zgodnie z założeniami umowy, na przestrzeni trzech lat Pogotowie otrzyma znaczące wsparcie produktowe oraz korzystając z preferencyjnych warunków zrealizuje zamówienie na 300 kompletów odzieży, obuwia i plecaków. Ponadto OberAlp Polska i GOPR podejmą wspólne działania reklamowe oraz współpracować będą przy przedsięwzięciach o charakterze promocyjno-edukacyjnym.

 

Jak mówi Jacek Grzędzielski: „GOPR to największa tego typu organizacja w Polsce. Skala działań Pogotowia i to, ile my, ludzie gór, mu zawdzięczamy wprost onieśmiela. Proporcjonalnie dużą skalę ma zadanie jakiego się podjęliśmy i obietnica, jaką złożyliśmy. Po raz drugi na przestrzeni dwóch miesięcy dziękuję za to zaufanie. Utwierdza nas ono w przekonaniu, że obraliśmy słuszny kierunek na drodze rozwoju naszej firmy. Nie zbaczając z niego i z tak ważnymi partnerami u boku, w rok 2017 wchodzimy pełni pozytywnej energii i gotowości do działania.”

 

Umowa obowiązywać będzie od 1 stycznia 2017 roku do końca grudnia 2019.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com