facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-05-06
 

SALEWA otwiera pierwszy Outlet w Polsce

Po czterech sklepach firmowych SALEWA Polska otwiera pierwszy Outlet na terenie kraju i Europy Środkowo-Wschodniej.  

 Bieżący rok to kamień milowy w 80-letniej historii marki. Na przestrzeni dekad rodzinna firma konsekwentnie ugruntowywała swoją pozycję na rynku, szybko zyskując status lidera w segmencie sportów górskich. Jej towarzyszami na drodze do kolejnych sukcesów są  zaufani sportowcy, wyspecjalizowani partnerzy, organizacje górskie i profesjonalne biura przewodnickie, których doświadczenie i potrzeby od wielu lat wyznaczają kierunek w tworzeniu innowacyjnych produktów marki. W tym roku SALEWA postanowiła pójść o krok dalej: nowe logo i odświeżony wizerunek, jakie miały premierę w maju 2014, od marca 2015 oficjalnie rozpoczęły nowy etap w historii marki, akcentując jej politykę ciągłego rozwoju.

 

W Polsce SALEWA obecna jest od 2007 roku. Od momentu otwarcia pierwszego salonu firmowego w Zakopanem, marka konsekwentnie stawia na poszerzanie swojej sieci sprzedaży. Po salonach w Warszawie, Rzeszowie i Krakowie, 30 kwietnia swoje podwoje otworzył pierwszy na terenie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej Outlet SALEWA. Zlokalizowany w podwarszawskim Piasecznie sklep o powierzchni 175 m2, posiadać będzie w swojej ofercie końcówki serii z pozostałych sklepów firmowych.

 

"Rok 2014 był niezwykle trudny dla naszej branży, głównie przez wyjątkowo niekorzystną zimę, ale też bardzo ciekawy, ponieważ pozwolił on na wyklarowanie się rynku i ugruntowanie pozycji najważniejszych marek. Tym bardziej cieszymy się, że udało nam się utrzymać pozytywną tendencję i jesteśmy w stanie jeszcze bardziej umocnić naszą sieć sklepów poprzez otwarcie pierwszego w tej części Europy Outletu SALEWA. To dla nas kolejny duży krok naprzód." - mówi Jacek Grzędzielski, General Manager SALEWA Polska.

 

Salon znajduje się w Fashion House Outlet Centre, czyli największym centrum outletowym w kraju, zrzeszającym ponad 120 markowych sklepów. Jednocześnie jest to miejsce eleganckie i wyjątkowe - dzięki budowie i wystrojowi wzorowanemu na warszawskim Starym Mieście, centrum znacznie odbiega od wizerunku przeciętnych galerii handlowych. Z okazji dołączenia SALEWA do grona marek Fashion House, sklep przygotował dla swoich pierwszych klientów specjalną ofertę - do 14 maja wybrany asortyment zostanie objęty zniżkami nawet do 50%, a każdy kupujący otrzyma dodatkowy upominek od SALEWA.

 

Fashion House Outlet Centre

ul. Puławska 42E, Piaseczno

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Sobota: 10:00-21:00

Niedziela: 10:00-20:00

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com