facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-04-23
 

Rywalizuj na swoich zasadach

Chcesz wygrać w biegu na Twojej ulubionej trasie? Może zdobyłeś wysoki szczyt albo pokonałeś niezwykły dystans? Dzięki nowej aplikacji The North Face TracKING APP możesz porównywać swoje wyniki z innymi i zdobywać nagrody od The North Face.
The North Face TracKING APP to nowa aplikacja dla biegaczy, wspinaczy i tych, którzy za najlepszy środek transportu uznają własne nogi. Pozwala na mierzenie pokonanego dystansu, prędkości, a nawet wysokości, na którą się dotarło. Wyniki zapisywane są na specjalnym profilu, który umożliwia ich porównywanie z wynikami innych użytkowników aplikacji.


Co więcej, TracKING APP pozwala na rywalizację z innymi o nagrody od The North Face. Co tydzień wyłonieni zostaną zwycięzcy w 3 kategoriach: największa różnica wysokości, najdłuższy dystans i największa średnia prędkość. Teraz można rywalizować z innymi biegając swoimi ulubionymi ścieżkami lub o swojej ulubionej porze dnia!


„Chcemy umożliwić osobom preferującym aktywny tryb życia porównanie swoich wyników, ale także nagradzać tych, którzy stale pracują nad ich poprawą” - tłumaczy Michele Scarano, Head of Digital Marketing The North Face EMEA.

Aplikację można pobrać ze stron:

Facebook: http://facebook.com/thenorthface.europe
website: http://uk.thenorthface.com/blog/eu/en/tracking
iTunes: http://itunes.apple.com/gb/app/the-north-face-tracking/id516701239?mt=8
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com