facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-10-23
 

Rock Pillars Ghost QC w testach

Niedługo po swojej premierze nowy but Rock Pillars zwrócił na siebie uwagę niemieckich testerów z gazety Klettern oraz portalu Bergleben.de. W obu testach Ghost QC otrzymał wyróżnienie i został polecony czytelnikom jako but, który posiada wyjątkowo dobry stosunek jakości do ceny.

W Polsce but Ghost QC kosztuje 299 zł.

Niemiecka prasa określa Ghost'a QC jako but o prostym profilu, który z pewnością nie jest przeznaczony dla ekstremistów. Zapewnia bardzo duży komfort, dobrze opina stopę, a przy tym nie powoduje żadnego uczucia dyskomfortu. Uniwersalne kopyto, na którym skonstruowany jest Ghost zapewnia wygodę posiadaczom zarówno szerokich, jak i wąskich stóp. Dwie szlufki pomagają szybko i bez wysiłku założyć buta, a przeciwstawne rzepy umożliwiają szybkie i dokładne dopasowanie. Dzięki swojej miękkości Ghost zapewnia doskonałe czucie skały i umożliwia stawanie na nawet bardzo małych stopniach. Bergleben.de szczególnie docenia właściwości gumy Gripping Edge – testerzy określili ją jako zaskakująco „lepką”.

Ogólna ocena obu grup testerów jest bardzo dobra. Ghost jest świetnym butem uniwersalnym – sprawdzi się na drogach wielowyciągowych (dzięki wygodzie), w skałach (za sprawą bardzo dobrej gumy), a nawet na bulderach (dzięki gumie umożliwiającej haczenie palców).

Odznaka „Preistipp/Kauftipp” przyznana w obu testach, bezsprzecznie świadczy o fakcie, że Rock Pillars Ghost QC jest doskonałym butem wspinaczkowym w klasie ekonomicznej.


Oryginalne artykuły, w języku niemieckim dostępne są tutaj:

Bergleben.de

Klettern

But Rock Pillars Ghost QC będzie można wypróbować podczas największych testów butów wspinaczkowych w Polsce – Rock Pillars Testing Tour. Imprezy mają miejsce na ścianach wspinaczkowych w całej Polsce i trwają od 26 listopada do końca stycznia. Oprócz Ghosta QC będzie możliwość powspinania się w takich butach jak: Diamond, Ozone QC, Pearl LU, Strike QC oraz Crest QC.

Więcej informacji na temat RPTT można znaleźć TUTAJ.

Źródło: www.ceneria.plWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com