facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-12-11
 

Propozycje prezentowe od firmy The North Face

Nadszedł ten okres roku, w którym intensywnie zastanawiamy się nad prezentami dla naszych najbliższych. Zadanie trudne, wymagające czasu, poświęcenia i długich przemyśleń.
Jeżeli jednak wśród Twoich najbliższych są osoby, dla których zapowiedź opadów śniegu oznacza pretekst do wypadu w góry, a wolne chwile spędzają na planowaniu podróży w odległe zakątki świata, nie ma lepszego prezentu niż ten, który przyda im się w takich sytuacjach.

Torba
Torba dla aktywnych powinna swoimi wymiarami spełniać normę wielkości bagażu podręcznego, być wytrzymała i wygodna w użytkowaniu. Wymagania te doskonale spełnia The North Face Wayfinder 19”, którą bez problemu można zabrać na pokład samolotu. Mimo to jest ona niezwykle pakowna, a liczne komory i kieszenie pozwalają na utrzymanie porządku i szybkie odnalezienie najpotrzebniejszych akcesoriów. Dla większej wygody użytkowania Wayfinder został wyposażony w składaną rączkę, dwa uchwyty, które można spiąć na zatrzaski oraz lekkie, wytrzymałe, kółka z osłonkami. Nylon ripstop, z którego została wykonana jest bardzo wytrzymały i odporny na rozdarcia.
 
 
 
Rękawice
 
Pomysłów na materiał, z którego można zrobić rękawice było wiele, nic jednak nie sprawdzi się lepiej niż naturalna skóra. Rękawice narciarskie The North Face Hooligan są wodoodporne, „oddychają”, a dzięki warstwie materiału Heatseeker gwarantują ciepło w zimowe dni. Krój 5 Dimensional Fit oraz modułowa konstrukcja zapewniają maksymalną swobodę ruchów dłoni. Rękawice Holligan posiadają także dopasowane do anatomii dłoni panele ochronne.
 
 

Czapka
Najwięcej ciepła traci się często przez nieosłoniętą głowę, dlatego warto zadbać o jej odpowiednią ochronę. The North Face Throwback Beanie to nie tylko stylowa czapka z pomponem. Specjalna opaska na uszy z polaru wszyta po wenetrzenj stronie zapewnia ciepło, chroni przed wiatrem i utrzymuje czapkę na miejscu nawet w czasie silnego wiatru.
 
Więcej produktów The North Face znaleźć można na stronie: www.thenorthface.com

Źródło: www.ceneria.pl

 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com