facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-11-08
 

Promocyjne ceny polarów Patagonia

R1® Pullover, klasyczna bluza marki Patagonia, teraz w sklepie MOKO w promocyjnej cenie! To idealna warstwa środkowa odzieży do wielu aktywności górskich.

Uszyta z polaru Regulator®, zapewniającego niezwykłą elastyczność, oddychalność, pakowność i trwałość.

Od świtu do zmierzchu, od wspaniałych szlaków po alpinistyczne trawersy - wszechstronna bluza R1® Pullover rozciąga się, oddycha, odprowadza wilgoć oraz grzeje. Materiał został specjalnie zaprojektowany we współpracy z marką Polartec. Zastosowany tutaj materiał Polartec® Power Dry®, wyposażony w kratową strukturę od wewnątrz, jest niezwykle pakowny, bardzo miękki w dotyku, a do tego trwały oraz ciepły.

Uaktualniony, techniczny krój pozwala na nałożenie bluzy na lekką bieliznę lub na noszenie samodzielne. Nowa konstrukcja mankietów Variable Conditions Cuffs została wyposażona w otwory na kciuki, a do tego pozwala na podciągnięcie rękawów bez uciskania przedramienia. Nowe, minimalistyczne suwaki zmniejszają wagę, podczas gdy lekki polar na mankietach oraz pod pachami zwiększa oddychalność i skraca czas schnięcia. Miękkie wykończenie suwaka pod brodą zapewnia komfort skórze. Gładka warstwa zewnętrzna polaru doskonale współpracuje z zewnętrznymi warstwami odzieży. Przesunięte szwy nie kolidują z paskami plecaka. Na piersi kieszonka zapinana na suwak.Stara cena: 499,00 zł
Nowa cena: 349,30 zł


 

Zapraszamy do sklepu, gdzie znaleźć można więcej produktów w promocyjnej cenie >>

 

Źródło: www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com