facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-06-13
 

Promocja „Campus Trek”

Ruszyła promocja „Campus Trek” na sprzęt turystyczny. Tylko do 30 czerwca, przy zakupie obuwia lub sprzętu turystycznego o łącznej wartości minimum 100 zł – zniżka 30% na ubrania marki Campus.
To doskonała okazja, by zaopatrzyć się przed letnimi wyjazdami w przydatne akcesoria podróżnicze, odzież i buty, których bogaty wybór oferuje marka Campus.

Marka Campus została wprowadzona na polski rynek w 1997 roku. Oferuje uniwersalne produkty outdoorowe skierowane do szerokiej grupy użytkowników, którzy potrzebują ochrony nie tylko podczas aktywnego wypoczynku poza domem, ale również w codziennym życiu. Dzięki atrakcyjnym kolekcjom oraz intensywnej pracy marketingowej jest aktualnie jedną z najlepiej kojarzonych i bardzo wysoko ocenianych marek odzieży dla ludzi aktywnych.

Kolekcja Campus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Produkty zwracają uwagę zarówno swoim współczesnym designem, jak i dobrymi parametrami technicznymi. Oferowane produkty sprawdzą się zarówno podczas wyjazdów, rodzinnych wycieczek, jak i w codziennym, aktywnym życiu dzieci i młodzieży.


Szczegóły promocji na www.planetoutdoor.pl i www.campus.com.p.
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com