facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-10-31
 

Program grantowy Polartec Challenge 2012

Polartec® Challenge to coroczny, międzynarodowy program grantowy, do którego mogą zgłaszać się wszyscy planujący wyprawy – pojedynczo lub w grupach – i szukający finansowego wsparcia.
W ciągu ostatnich 20 lat Polartec® pomógł zrealizować setki nietuzinkowych ekspedycji. Termin nadsyłania aplikacji do programu Polartec® Challenge 2012 mija 31 grudnia br.

„Od 1991 roku Polartec® wspiera najlepszych sportowców i podróżników z całego świata.” – mówi Nate Simmons, Globalny Dyrektor Marketingu Polartec®. „Marka tworzy zaawansowane technologicznie dzianiny, z których łatwo skomponować można 3-warstwowy system ubioru, zapewniający użytkownikom komfort w każdych warunkach pogodowych. Poza wsparciem finansowym, zwycięzcy programu otrzymują od Polartec® również odzież – jesteśmy dumni, że będą mogli ją przetestować podczas swoich wypraw.”

Fundatorzy Polartec® Challenge chcą wspierać podróżników, którzy szanują środowisko i kultury lokalne tak, by stali się godnymi wzorcami dla entuzjastów wypraw na całym świecie. Nadesłane aplikacje będą oceniane pod kątem zaangażowania uczestnika, wizji projektu czy aspektu edukacyjnego.


Polartec® Challenge nie jest grantem dla projektów opartych na samej rywalizacji ani czysto fund raisingowych. Wśród zwycięzców  poprzedniej edycji Polartec® Challenge znalazły się m.in. Kate Harris i Melisa Yule, które badały regionalne inicjatywy ochrony środowiska podczas swojej rocznej wyprawy rowerowej z Europy do Azji (Silk Road), a także Jon Turk i Erik Boomer, którzy dokonali pierwszego okrążenia wyspy Ellesmere (kajakami, saniami i na nartach), o którym mówi się, że była to jedna z ostatnich najwspanialszych wypraw w rejonie Arktyki.  

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Aplikacje należy składać tutaj:
http://www.polartec.com/polartec-challenge/default.aspx

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com