facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-02-14
 

Porcja wspinaczkowych filmów na piątek

Znajdzie się coś dla skałkowych wyjadaczy, jak i zimowych łojantów. Takie drogi jak Era Vella 9a, Ali Hulk Extension 9a+ powodują szybsze bicie serca. Z kolei Parada Jedynek, Długosz, Superdirettissima i Filar MSW to zimowa klasyka w najlepszym wydaniu!
Era Vella

Sasha DiGiulian w październiku 2011 roku pokonała Pure Imagination 9a w Red Rivrer Gorge. Od tego czasu wycena drogi spadła do 8c+ (po przejściu Adama Ondry). Z kolei w marcu 2012 Sasha pokonała Era Vella 9a w Hiszpani. Poniżej film z tego przejścia:

 


Ali Hulk

Nie próżnował również Dimitrij Szarafudrinow, którzy przeszedł linię Daniego Andrady, Ali Hulk Extension 9a+. Możecie zobaczyć go w akcji na filmieTrening na Campusie z Sean`em McColl`em

Powyżej były filmy z dróg, które kiedyś fajnie byłoby zrobić. Poniżej zamieszczamy trening na campusie Sean`a McColla, tak abyście wiedzieli jak należy ładować ;)Sylwester w MOKu

Wszystkie powyższe filmy odnoszą się do wspinaczki skałkowej, lecz nie zapominajcie, że jeszcze jest zima i w Tatrach można wkosić coś fajnego. Alicja W Krainie Czarów jest podobno wylana jak nigdy, a niedługo zrobi się dobry warun na dłuższe mikstowe drogi. W ramach motywacji podsyłamy film Tomka Klimczaka z przejścia 4 dróg w okolicach Sylwestra 2012.

Razem z Tomkiem wspinają się Maciek Janczar (Parada Jedynek), Robert Nejman (Długosz), Alek Barszczewski (Filar MSW), Maciek Bedrejczuk (Superdirettissima).

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Bartek Pasiowiec
 
Weronika Biernacka
 
2020-10-27
FOTO-VIDEO
 

Filmowy portret Federiki Mingolli

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-10-09
FOTO-VIDEO
 

Stefano Ghisolfi - "Nowy początek"

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
Goryonline
 
2020-08-28
FOTO-VIDEO
 

Ruszyła pierwsza w Polsce platforma VOD z filmami górskimi

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com