facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-06-12
 

Polska strona legendarnej firmy Garmont już w sieci

Od kilku dni w sieci funkcjonuje już polska strona legendarnej włoskiej firmy Garmont. Firma ta od ponad 140 lat produkuje specjalistyczne buty trekingowe oraz outdoorowe.
Siedziba, położona u stóp masywu Dolomitów od pokoleń pozwala na zbieranie doświadczeń w zakresie użytkowania butów outdoorowych. Efektem są buty uznawane w środowisku ludzi gór za jedne z najlepszych, jakich można użyć do wspinania zimowego, wspinania alpejskiego, długich mikstowych dróg, wielodniowej pieszej turystyki, rodzinnych wycieczek podmiejskich lub w góry, na rower lub po prostu do spacerów. Buty pogrupowane w poszczególne kolekcje pozwalają odnaleźć rodzaj buta najbardziej właściwy dla swojego rodzaju aktywności.


Na stronie znajdziemy szczegółową prezentację produktów firmy Garmont, obecnie dostępnych w Polsce. Oferta na polski rynek będzie systematycznie poszerzana. Dzięki dokładnym opisom używanych przez Garmonta technologii w produkcji butów, każdy może znaleźć coś dla siebie. Porady ułatwią zakup odpowiednich butów. Można także zapisać się na newsletter i tym łatwym sposobem uzyskiwać świeże dane o produktach oraz nowościach. Użytkownik dowie się także, w którym punkcie sprzedaży w swoim mieście może znaleźć buty firmy Garmont.


Strona funkcjonuje pod adresem www.garmont.paker.pl

Całościową ofertę marki można odnaleźć na stronie producenta www.garmont.com.

Dystrybutorem marki Garmont w Polsce jest warszawska firma Paker www.sklep.paker.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com