facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-10-27
 

Polartec Neoshell nagrodzona Derryck Draper Award

Polartec® Neoshell®  –  pierwsza oddychająca i wodoodporna dzianina stworzona przez Polartec – została uznana za najbardziej innowacyjny produkt, który pojawił się na rynku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Nagrodę dla Polartec® Neoshell® przyznali outdoorowi specjaliści zrzeszeni w brytyjskim Outdoor Writers and Photographers Guild.
 
W tym roku jury konkursu tworzyli: Chris Townsend, Judy Armstrong, Graham Thompson and Tom Hutton. Chris Townsend, który testuje odzież i sprzęt dla magazynu TGO, powiedział: „Polartec® Neoshell® posiada najlepiej oddychającą membranę, jaką kiedykolwiek miałem okazję testować.” Natomiast Whilst Graham Thompson (magazyn „Trail”), stwierdził, że: „Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że tego typu dzianina jest dostępna w kilku różnych gramaturach.”
 
Roly Smith, prezes Outdoor Writers and Photographers Guild, wyjaśnia decyzję jury: „W tym roku sędziowie byli jednomyślni w kwestii przyznania nagrody dla Polartec® Neoshell®. Większość membran „pracuje” tylko wtedy, gdy wytworzy się wysoka temperatura i ciśnienie wewnątrz ubrania; ale Polartec® Neoshell® działa inaczej, ponieważ pozwala na przepływ powietrza z zewnątrz w celu szybszego odprowadzenia wilgoci. Właśnie to innowacyjne rozwiązanie – i oczywiście końcowy produkt – tak bardzo zaimponowało sędziom.” 
 
Eric Yung, Marketing Manager Polartec Europe mówi: „Pracowaliśmy nad tym produktem przez ostatnie 5 lat i uważamy, że nasz wysiłek się w pełni opłacił. Odbiór dzianiny jest fenomenalny – opinie, jakie docierają do nas od użytkowników odzieży wykonanej z Polartec® Neoshell®, są po prostu niesamowicie  pozytywne.”
 
 
Odzież wykonana z Polartec® Neoshell® jest już dostępna w sklepach na całym świecie w postaci: kurtki Zion od Marmot, Alpamayo od Vaude, kurtki Supernova od marki Montura, Apoc od Westcomb, odzież z serii Neo Stretch marki Rab, Gipfelgrat od Mammut i Snaefell od 66NORTH®.
 
Jak „działa” Polartec® Neoshell® można zobaczyć dzięki tej animacji: 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com