facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-01-03
 

Pokonaj trasę Pucharu Świata w narciarstwie biegowym!

W 2012 roku, dokładnie 17 i 18 lutego, po raz pierwszy w historii naszego kraju, w Polsce odbędą się zawody Pucharu Świata w narciarstwie biegowym. Oczywiście na świetnych trasach w Jakuszycach. Dobra wiadomość dla wszystkich amatorów biegówek - trasę przygotowaną dla najlepszych będzie mógł pokonać każdy. Już 5 lutego w ramach zawodów Salomon Nordic Sunday! 
Na tych samych trasach, na których dwa tygodnie później pobiegną zawodowcy w ramach Pucharu Świata, w niedzielę na początku lutego rywalizowali będą amatorzy. Każdy będzie mógł wczuć się w rolę Kowalczyk, Bjoergen czy Northuga. Każdy z nas, dwa tygodnie później, oglądając telewizję i widząc zmęczonych zawodowców, będzie mógł powiedzieć „Wiem, co oni czują. To naprawdę jest ogromny wysiłek”. - Oczywiście trasa będzie tak przygotowana, by nasi zawodnicy czuli się na niej bezpiecznie i nie obawiali się najtrudniejszych technicznie fragmentów - zapewniają organizatorzy SNS-a ze Stacji Jakuszyce.


  
Jak wystartować w zawodach Salomon Nordic Sunday?

Nic prostszego. Wystarczy wejść na stronę cyklu - sns-nartybiegowe.pl i zarejestrować się w zakładce zapisy. Po uiszczeniu opłaty startowej (40 zł), można 5 lutego przyjechać do Jakuszyc odebrać numer startowy, chip potrzebny do pomiaru czasu i udać się na start.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com