facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-05-31
 

Plecaki dla dzieci w góry - nowość w sklepie Earlydays.pl

Nadchodzi sezon wyjazdowy i niejeden z was zastanawia się nad plecaczkiem dla swojej pociechy. Firma LittleLife zaprojektowała plecaczek Alpine 2 – dla najmłodszych wędrowników.
Plecaczek Alpine 2 przeznaczony dla dzieci do lat 3 nie tylko „udaje” prawdziwy plecak turystyczny. To naprawdę mały zgrabny plecaczek turystyczny dla najmłodszych. Plecaczek posiada jedną komorę główną zapinaną klapą na dwie klamry, wyprofilowane pasy nośne i dodatkową elastyczną kieszonkę zewnętrzną.

Plecaczek dostępny jest w dwóch kolorach: żółty z czarnymi dodatkami i czarny z żółtymi  dodatkami. Każdy plecaczek wyposażony jest w lonżę bezpieczeństwa – krótki pasek przypinany do plecaczka, który pozwala rodzicom na kontrolę malucha i uchronienie go przed upadkiem. Plecaczek świetnie nadaje się na zabranie ulubionych przytulanek czy soczku. Dziecko ma coś własnego zawsze ze sobą.


LittleLife to marka stworzona z myślą o dzieciach. Wszystkie produkty to wynik wielu lat doświadczeń w spełnianiu dziecięcych marzeń.

Więcej na: http://www.earlydays.pl/

Źródło: www.ceneria.pl


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-10-19
BIZNES
 

The North Face z inicjatywą "Reset Normal"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-10-13
BIZNES
 

Grupa Oberalp z tytułem lidera Fair Wear Fundation

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com