facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-09-19
 

Pierwszy sklep internetowy JW w Polsce

Jack Wolfskin, jedna z wiodących marek oferujących odzież, buty i sprzęt turystyczny, ogłasza otwarcie sklepu internetowego Jack Wolfskin w Polsce, jako kolejną gałąź współpracy z jednym z głównych polskich detalistów: firmą FAM Spółka Jawna. W ofercie sklepu internetowego znajdzie się cała aktualna kolekcja produktów Jack Wolfskin.
Współpraca zaowocuje dostępnością ponad 1000 produktów turystycznych Jack Wolfskin, które będą dostępne na stronie internetowej: sklep.jack-wolfskin.pl od 18 września 2012.

Oferta internetowa będzie wspierana przez szereg przekazów marketingowych, które zaprojektowano tak, aby zwiększyć ruch na stronie i spowodować dużą sprzedaż wysokiej jakości produktów Jack Wolfskin. Konsumenci mogą wejść do sklepu przez stronę www.jack-wolfskin.pl, lub sklep.jack-wolfskin.pl.
 
Rozwój w kierunku nowego atrakcyjnego kanału sprzedaży, dzięki wysokiej jakości współpracy z firmą FAM, jest kolejnym potwierdzeniem intensywnego rozwoju marki Jack Wolfskin na terenie Polski.

Markus Boetsch, Dyrektor ds. Sprzedaży Jack Wolfskin, mówi: „FAM Spółka Jawna to doskonały partner dla Jack Wolfskin ze względu na wysokie kompetencje i wiarygodność w branży sprzętu turystycznego. Detalista jest wyraźnie obecny ze swoją siecią sprzedaży na terenie Polski, co pokazuje doskonałą logistykę, jak również wysokie kompetencje w zakresie sprzedaży internetowej.”

Marcin Gabryołek, Prezes firmy FAM Spółka Jawna, mówi: „Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy, dostarczając produkty Jack Wolfskin do sieci naszych sklepów. Jednak prowadząc dystrybucję w taki sposób, nie mamy szans zapewnić pełnej dostępności produktów, a kolekcja Jack Wolfskin jest potężna i zwiększa się z sezonu na sezon. Nadszedł czas, aby zrobić krok naprzód i osiągnąć idealny stan, kiedy klient może wybrać jakikolwiek produkt lub kolor Jack Wolfskin.”
 
Funkcjonalność, jakość i innowacyjność dla wszystkich, którzy na zewnątrz czują się jak w domu


Firma Jack Wolfskin to jeden z wiodących dostawców funkcjonalnej odzieży, obuwia i sprzętu turystycznego w Europie i jednocześnie największy franczyzodawca w branży specjalistycznego handlu sportowego na rynku niemieckim. Produkty firmy Jack Wolfskin są aktualnie sprzedawane w ponad 600 sklepach franczyzowych oraz w 4.000 punktach sprzedaży w Europie i Azji. Produkty marki Jack Wolfskin wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością, dostosowaniem do potrzeb użytkowników i innowacyjnością. W ciągu ostatnich lat firma Jack Wolfskin wprowadziła na rynek liczne nowości materiałowe i produktowe. Może także poszczycić się kilkoma opatentowanymi technologiami w zakresie odzieży, plecaków i namiotów. W roku 2011 obrót przedsiębiorstwa wyniósł 355 mln euro, co odpowiada wzrostowi o 22,5% w stosunku do roku poprzedniego. Przedsiębiorstwo Jack Wolfskin, mające siedzibę w Idstein (Taunus) w Niemczech, zatrudnia 630 pracowników.

FAM Spółka Jawna

Założona w 1995 roku, FAM Spółka Jawna jest jednym z ważniejszych polskich detalistów w branży sprzętu turystycznego, oraz autoryzowanym dealerem marki Jack Wolfskin w Polsce. Sieć sklepów aktualnie składa się z 5 sklepów stacjonarnych Horyzont, oraz 3 sklepów Jack Wolfskin Store, a także sklepu internetowego: www.e-horyzont.pl i nowo utworzonego sklep.jack-wolfskin.pl. Naszym motto jest propagowanie aktywnego wypoczynku, w szczególności poza domem. W naszej firmie pracują głównie osoby aktywne, które używają sprzętu turystycznego w życiu prywatnym. Więc jeśli chodzi o profesjonalny wybór sprzętu turystycznego, jesteśmy najlepszymi doradcami – „Znamy sprzęt bo sami go używamy!”

Źródło: www.ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com