facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-01-02
 

Pierwsza seria imprez Rock Pillars / Ocun Testing Tour już za nami!

Odbyliśmy do tej pory już większość testów w miastach całej Polski. Po Nowym Roku pojawimy się jeszcze trzy razy, na ścianach w Krakowie i Wrocławiu. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie zarówno wspinaniem, jak i naszą marką. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji pojawić się na testach butów Rock Pillars / Ocun, na początek zapraszamy do krótkiej relacji, a w styczniu 2015 – na jedną z pozostałych imprez.

Nowością na tegorocznych testach jest możliwość wypróbowania butów z logiem Ocun. Jak większość z Was wie, marki Rock Pillars i Ocun od samego początku są ściśle ze sobą związane i są własnością jednej firmy. Jednak od przyszłego roku jednoczą się pod wspólnym, nowym logiem i nazwą Ocun. Dlatego buty, które testujecie na tegorocznym Tourze noszą logo Ocun'a. Jednak technologia, materiały i wszelkie rozwiązania produkcyjne pochodzą od Rock Pillars'a. Dlatego też modele, nawet ich nazwy, nie zmieniają się, poza oczywiście, nowym wzornictwem. Możemy dzięki temu mieć pewność co do jakości butów dostępnych w przyszłym roku. Mamy również pewność, że np. Ozone, będzie nadal tym samym, doskonałym i dobrze znanym Ozone'm.Z butów, na które testujący szczególnie zwracają uwagę, jest oczywiście szeroka gama wygodnych i dobrze dopasowanych butów podstawowych, przeznaczonych głównie dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Crest LU i Strike QC dostępne są na testach jednak należy pamiętać o tym, że oba modele występują w wersji zarówno rzepowej jak wiązanej. Pearl jako ponadczasowy klasyk nieodmiennie przyciąga wielu wspinaczy o węższej stopie, ceniących komfort, dobre tarcie i czucie stopni. Wiele ciekawych i nieraz pozytywnie zaskakujących opinii usłyszeliśmy też na temat Diamond'a. Jest to silnie asymetryczny, nisko wiązany, topowy model Rock Pillars'a. W przyszłym roku pod logiem Ocun'a otrzyma on nową, bardzo ładną, kolorystykę. Absolutną nowością, która pojawi się na rynku na początku przyszłego roku są dwie wersje Ozone'a. Jedna, dla Pań, nie różniąca się technicznie niczym od normalnego Ozone'a jednak kolorystyka oraz wykończenie detali sprawia, że but ten może podobać się bardziej na kobiecych stopach. Druga wersja to Ozone Plus. Jest to but nieznacznie różniący się z wyglądu od przyszłorocznego, standardowego Ozone'a (ma niebieski przód), za to zbudowany na nieco innym kopycie. Podstawowa różnica polega na szerokości buta w przedniej części – dzięki jej zwiększeniu Ozone Plus przypasuje idealnie wspinaczom o szerszej stopi, którzy do tej pory mieli problemy z dobraniem odpowiedniego rozmiaru Ozone'a lub był on po prostu zbyt niewygodny. Chcielibyśmy przy okazji podziękować gorąco wszystkim testującym za  udział w naszych imprezach, wspólne wspinanie i chęci podzielenia się własnymi spostrzeżeniami i opiniami na temat butów Ocun / RP.

Wiemy, że wiele osób wykorzystało już swoje kupony rabatowe, które przyznajemy za udział w testach. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś zapraszamy do współpracujących z nami sklepów. Jeśli jeszcze nie masz kuponu, zapraszamy na ostatnie imprezy: 

Do zobaczenia!

Ekipa Testing Tour

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com