facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-06-25
 

Patagonia Cragmaster ponad 100 zł taniej na e-moko.pl

Marki Patagonia nie trzeba nikomu przedstawiać. Cragmaster to zaawansowany, techniczny but podejściowy, gwarantujący doskonałe tarcie na skale. Idealny dla turystów wysokogórskich, przewodników górskich, ratowników, i taterników. Teraz w sklepie e-moko.pl w promocyjnej cenie!
Odpowiednie profilowania obuwia zapewniają przyczepność nawet na krawędziach, a wykrojona guma na palcach i pięcie podnosi komfort i zabezpiecza stopę przed kontuzjami. Zastosowano również cieńszą podeszwę, aby czucie na skale było zoptymalizowane. Wodoodporna cholewka jest ze skóry nubukowej, a od wewnątrz but wyścielony jest podszewką z siatki.

Model Cragmaster posiada asymetryczny system sznurowania, dzięki któremu można idealnie dopasować but do stopy, a tym samym zwiększyć kontrolę, czucie i precyzję. W podeszwie zastosowano piankową wkładkę EVA oraz Vibram® IdroGrip New Boulder.

Stara cena: 589,00 zł
Nowa cena: 471,20 zł

Technologie zastosowane w tym modelu buta Patagonii, gwarantują komfort przy pokonywaniu nawet średniej trudności dróg wspinaczkowych. To czyni je idealnym produktem dla przewodników górskich, ratowników, taterników i turystów wysokogórskich.

Buty kupicie w sklepie e-moko.pl >>

Źródło: www.ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com