facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-11-26
 

Pada? Mamy na to sposób! - konkurs

Zapraszamy na konkurs fotograficzny Nikwax i Ceneria.pl: "Pada? Mamy na to sposób!". Do wygrania 5 zestawów firmy Nikwax: Tech Wash + TX.Direct Wash-In.

Są sposoby na to, by zabezpieczyć się przed niesprzyjającymi warunkami i mimo deszczu oraz zimna uprawiać ulubione dyscypliny sportu i być aktywnym nawet w takich okolicznościach. Firma Nikwax dostarcza rozwiązań, które pozwolą zaimpregnować odzież tak, że żaden deszcz nie będzie straszny.

 

Tech Wash to bezdetergentowe mydło w płynie do prania odzieży typu outdoor, które bezpiecznie oczyszcza i odświeża zdolność do oddychania oraz nadaje właściwości wodoodporne.

TX.Direct Wash-In to preparat do impregnacji odzieży przeciwdeszczowej, nadaje trwałą hydrofobowość i odświeża właściwości oddychające. Można go łatwo i szybko nanieść w czasie prania w pralce, a bardzo wydajna warstwa hydrofobowa (DWR) powstaje podczas suszenia na powietrzu.W konkursie Nikwax i Ceneria.pl do wygrania 5 zestawów firmy Nikwax: Tech Wash + TX.Direct Wash-In.

Zasady konkursu w skrócie:

1. Konkurs „Pada? Mamy na to sposób!” polega na udostępnieniu na profilu firmowym Ceneria.pl na facebooku (www.facebook.com/Ceneria) za pomocą aplikacji konkursowej zdjęcia o tematyce jesienno-deszczowej, pokazującego aktywne formy spędzania czasu mimo niepogody.

2. Konkurs odbywa się w dwóch etapach:
I etap: od 24.11.2014 r. do 3.12.2014 r. - zamieszczanie zdjęć (za pomocą aplikacji konkursowej);
II etap: 4.12.2014 r do 11.12.2014 r. - głosowanie na najlepsze fotografie wybrane przez organizatorów.

3. W konkursie przewidzianych jest 5 równoważnych nagród: zestawy firmy Nikwax: Tech Wash – bezdetergentowe mydło w płynie do prania odzieży typu outdoor oraz TX.Direct Wash-In – preparat do impregnacji odzieży przeciwdeszczowej

4. Jedna nagroda przyznana zostanie przez organizatorów konkursu, pozostałe cztery to nagrody publiczności (decyduje ilość głosów).

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Link do aplikacji konkursowej:
https://www.facebook.com/ceneria/app_204006996287108

Więcej informacji:

http://www.ceneria.pl/Konkurs_fotograficzny_Nikwax_i_Ceneria.pl:_Pada_Mamy_na_to_sposob!,10550,950,0,1,I,informacje.html


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com