facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-12-05
 

Owacje w czasie premiery Attack of La Nina

Zorganizowany przez portal ski2die.pl pokaz najlepszego narciarskiego filmu roku, który odbył się w piątkowy wieczór 25 listopada, przyciągnął do warszawskiego Kina Luna ponad 320 osób.
Zgromadzona publiczność z entuzjazmem przyjęła najnowszą produkcję Matchstick Productions, nagradzając wiele scen gromkimi brawami.

Film Attack of La Nina to ponad godzinna dawka niesamowitej akcji na nartach doprawiona dużą ilością dobrego humoru. Występuje w nim czołówka światowych sportowców uprawiających najmłodsze i najszybciej rozwijające się formy narciarstwa, jakimi są freestyle i freeride. Niewątpliwie największe wrażenie na oglądających robią potężne ewolucje wykonywane na kilkudziesięciometrowych skoczniach i zjazdy stromymi ścianami na Alasce.

Jest jednak w Attack of La Nina coś więcej co sprawia, że film ten zapamiętuje się na dłużej. Jak tłumaczy Andrzej Lesiewski, organizator imprezy: Twórcy filmu chcieli chyba nam przypomnieć, jak dobrą zabawą może być narciarstwo. Pełne humoru wstawki rozpoczynające kolejne segmenty, czy zabawna część stworzona przy współpracy z Colbym Westem sprawiają, że film ogląda się z szerokim uśmiechem na twarzy. Po jego obejrzeniu ma się ochotę przypiąć narty i po prostu cieszyć jazdą.

Na zdjęciu (od lewej): Staszek Karpiel-Bułecka, Andrzej Lesiewski, Szczepan Karpiel-Bułecka, Andrzej Osuchowski; fot. lucekphoto.comZ pewnością wiele osób, które pojawiły się w piątek wieczorem na pokazie organizowanym przez portal ski2die.pl podziela tę opinię. Segment Colby’ego Westa był jednym z tych momentów, kiedy salę wypełniły głośne oklaski.

Jak pokazała warszawska premiera filmu "Attack of La Nina", na której pojawili się nie tylko najlepsi w Polsce zawodnicy i pasjonaci freeskiingu, ale także wielu przedstawicieli mediów i branży outdoorowej, jest to coraz popularniejsza forma narciarstwa.


Więcej na www.ski2die.pl oraz facebook.com/ski2die.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com