facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-01-18
 

Outdoor Outsourcing - rozwiązanie logistyczno-spedycyjne

Załóż internetowy sklep turystyczny lub rozszerz ofertę swojego obecnego sklepu o ponad 1000 produktów bez 1 złotówki! W ramach współpracy logistyczno-spedycyjnej oferujemy Państwu marki:
Outdoor Outsourcing jest firmą logistyczno-spedycyjną stworzoną przez dystrybutorów marek outdoorowych obecnych na polskim rynku. Celem konsorcjum jest kompleksowa obsługa zarówno nowych, jak również istniejących już sklepów internetowych branży sportowej i outdoorowej, chcących poszerzyć swoją ofertę bez konieczności inwestowania pieniędzy i wcześniejszego kupowania oferowanego towaru. Wystarczy, że zainteresowani ofertą umieszczą towary w swoim sklepie, lub wystawią je na serwisach aukcyjnych (Allegro, eBay), a po sprzedaży każdego produktu Outdoor Outsourcing zajmie się jego wysyłką na adres Klienta.

To Państwo sprzedają w cenach detalicznych produkty, które są dostępne w naszym magazynie, płatność za sprzedany towar trafia od Klienta detalicznego również do Państwa i dopiero po sprzedaży i zaksięgowaniu płatności płacą nam Państwo za sprzedany towar cenę hurtową, pomniejszoną o swoją marżę - zachęca Marcin Marzec, współtwórca pomysłu.

Firma zaprasza do współpracy sportowe i turystyczne sklepy internetowe, podmioty gospodarcze zainteresowane otworzeniem takiego sklepu bez konieczności inwestowania w towar oraz dystrybutorów marek sportowych i outdoorowych chcących włączyć swoją ofertę do programu.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com