facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-01-18
 

Outdoor Outsourcing - rozwiązanie logistyczno-spedycyjne

Załóż internetowy sklep turystyczny lub rozszerz ofertę swojego obecnego sklepu o ponad 1000 produktów bez 1 złotówki! W ramach współpracy logistyczno-spedycyjnej oferujemy Państwu marki:
Outdoor Outsourcing jest firmą logistyczno-spedycyjną stworzoną przez dystrybutorów marek outdoorowych obecnych na polskim rynku. Celem konsorcjum jest kompleksowa obsługa zarówno nowych, jak również istniejących już sklepów internetowych branży sportowej i outdoorowej, chcących poszerzyć swoją ofertę bez konieczności inwestowania pieniędzy i wcześniejszego kupowania oferowanego towaru. Wystarczy, że zainteresowani ofertą umieszczą towary w swoim sklepie, lub wystawią je na serwisach aukcyjnych (Allegro, eBay), a po sprzedaży każdego produktu Outdoor Outsourcing zajmie się jego wysyłką na adres Klienta.

To Państwo sprzedają w cenach detalicznych produkty, które są dostępne w naszym magazynie, płatność za sprzedany towar trafia od Klienta detalicznego również do Państwa i dopiero po sprzedaży i zaksięgowaniu płatności płacą nam Państwo za sprzedany towar cenę hurtową, pomniejszoną o swoją marżę - zachęca Marcin Marzec, współtwórca pomysłu.

Firma zaprasza do współpracy sportowe i turystyczne sklepy internetowe, podmioty gospodarcze zainteresowane otworzeniem takiego sklepu bez konieczności inwestowania w towar oraz dystrybutorów marek sportowych i outdoorowych chcących włączyć swoją ofertę do programu.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com