facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-07-04
 

Osprey i Gregory dostępne w Polar Sporcie

W sklepie Polar Sport przy ul. Siennej w Krakowie pojawiły się nowe marki plecaków - Osprey i Gregory.
O marce Gregory

Założyciel firmy Wayne Gregory zaprojektował pierwszy plecak w wieku 14 lat. W roku 1970 założył pierwszą firmę produkującą plecaki z zewnętrznym stelażem, a w 1977 roku w San Diego w Californii powstaje Gregory Mountain Products.

Położenie nacisku na doskonałe dopasowanie plecaka do ciała, ergonomię i jakość owocuje wieloma patentami. Wsłuchując się opinie użytkowników i prowadząc testy Gregory produkuje coraz to nowsze i doskonalsze modele plecaków.

Od 70. lat plecaki Gregory słyną z innowacyjnych technologii, ergonomii i wygody, a obsesja oferowania najwyższej jakości, komfortu i trwałości trwa do dziś. 
Osprey

Misją Osprey jest tworzenie innowacyjnego sprzętu o wysokiej wydajności, który będzie odzwierciedlał zamiłowanie do przygody i oddanie sportom na wolnym powietrzu.
Produkty firmy Osprey znalazły uznanie wśród wielu ludzi gór: himalaistów, przewodników górskich, ratowników górskich, wspinaczy, podróżników i narciarzy extremalnych, używają ich między innymi: Ryszard Pawłowski, Marek Kamiński, Kinga Baranowska, Jacek Jawień, Jędrek Osuchowski.

Plecaki firmy Osprey zdobyły wiele nagród na targach i w testach magazynów branżowych.


Źródło:
www.ceneria.pl

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com