facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-11-14
 

Oglądaj relację z The North Face Speaker Series w Londynie

Już 17 listopada w Royal Institution of Great Britain odbędzie się spotkanie z uczestnikami zimowej wyprawy na Gasherbrum II. Dzięki specjalnej transmisji wydarzenie będzie można śledzić na żywo w internecie.
The North Face Speaker Series wspierane przez Primaloft i Jeep to cykl spotkań z uczestnikami wyprawy na Gasherbrum II, odbywających się między 8 a 17 listopada w pięciu dużych europejskich miastach - Turynie, Barcelonie, Moskwie, Monachium i Londynie.

Każda z imprez to wyjątkowa okazja, by spotkać się z Simone Moro, Denisem Urubko i Corym Richardsem, którzy dzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z historyczną wyprawą.

Kolejne przystanki Speaker Series śledzić można dzięki profilom The North Face na Facebook.com, Twitter.com oraz kanałom na stronach Flickr.com i Youtube.com. Ostatnie spotkanie odbywające się 17 listopada w stolicy Wielkiej Brytanii będzie można obejrzeć na żywo, w godzinach 19.30 - 20.45 na stronie eu.thenorthface.com/tnf-eu-en/speaker-series/.

The North Face®/Giorgio Perottino
W czasie specjalnej sesji Moro, Urubko i Richards odpowiedzą na pytania zgromadzonej publiczności i te zadawane za pośrednictwem strony internetowej i profilu TNF na Facebook.com.

Jak powiedziała Michele Scarano, The North Face Senior Digital Manager EMEA - Chcemy popularyzować hasło Never Stop Exploring. Dzięki najnowszym zdobyczom technologii, relacjom na żywo, aplikacjom i różnym stronom internetowym możemy dotrzeć z naszym przesłaniem do jeszcze większej liczby ludzi niemal w każdym momencie.

The North Face wykorzystał  już możliwości jakie dają różnego rodzaju kanały informacyjne w internecie w czasie Ultra - Trail du Mont Blanc. Specjalna aplikacja LiveTrail APP udostępniała wyniki biegaczy na ich profilach na Facebook.com i Twitter.com za każdym razem, gdy przebiegali przez kolejny punkt kontrolny. W w ten sposób wygenerowanych zostało około 28 800 wpisów na obu stronach.

The North Face®/Giorgio Perottino

Kalendarz The North Face Speaker Series:

08.11.2011 Turyn, La Mole Antonelliana

10.11.2011 Barcelona, Palau De La Musica

12.11.2011 Moskwa, Moscow School of Management Skolkovo 

15.11.2011 Monachium, Kuenstlerhaus

17.11.2011 Londyn, Royal Institution of Great Britain
 

Więcej informacji na:

facebook: http://www.facebook.com/thenorthface

twitter: http://twitter.com/thenorthface

web: http://eu.thenorthface.com/tnf-eu-en/speaker-series/
 


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com