facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-01-07
 

Nowy Rok w butach KEEN

Nowy Rok to nie byle jaka okazja, by radować się z innymi, ale też by tradycyjnie, pomyśleć o przyszłości – czyli o postanowieniach..., a z tym jak wiemy problem.

Ludzie wymyślają rozmaite plany, które często gęsto są nie do zrealizowania. A po co tyle zachodu, jak można wziąć sobie za cel jedną rzecz i się jej trzymać?

Najlepszym noworocznym postanowieniem jest nic innego jak więcej outdooru! Wystarczy trochę zapału i mobilizacji, a z pewnością idea zostanie wykonana w 100%, tym bardziej, że do jej realizacji przystępuje z wami obuwie marki KEEN. Zimowa kolekcja jest  gwarantem, że tym razem noworoczne założenia okażą się strzałem w dziesiątkę!

Jak wiemy natura to nieograniczony zasób przyjemności i pole do popisu dla wszystkich fanów aktywności na świeżym powietrzu. Spacery, wędrówki, wycieczki – wszystko, co kochasz w jednym miejscu i to właśnie tam warto zrealizować świąteczny projekt. Ale natura to też pogodowe i terenowe niespodzianki, bo nigdy nie wiesz, co się może zdarzyć. Dlatego dobrze jest być odpowiednio przygotowanym na każdą ewentualność. I tu pole do popisu ma obuwie KEEN, które oprócz komfortu zapewnia bezpieczeństwo twoich stóp. Dzięki oryginalnej technologii każdy model chroni całą stopę, od czubków palców aż po piętę, poprzez niezawodny patent Toe Protection oraz systemy stabilizacji i podparcia pięty, które utrzymają twoje stopy w prawidłowej pozycji i nie ograniczą elastyczności w przedniej części buta. Dodatkowo długotrwały komfort podczas chodzenia zapewnia amortyzująca wkładka, która automatycznie dostosowuje się do kształtu stopy na całej jej długości. Dlatego nie musisz się już obawiać nieznanego terenu o zmiennej nawierzchni i kryjących się tam nierówności, uskoków czy stromych zboczy. Pogoda również nie będzie w stanie przeszkodzić ci w wędrówce. Za sprawą wodoodpornej i oddychającej membrany KEEN.Dry stopy będą suche nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach, a deszcze, kałuże i śniegi nie zniechącą przed kolejną wyprawą w górskie krajobrazy.Jednak outdoor to nie tylko łąki, lasy i góry. To również miejskie parki, place zabaw czy metropolitarne labirynty ulic. Tam także potrzebujesz butów, które nie tylko ochronią twoje stopy przed zimnem i pluchą, ale dadzą ci przyjemność z chodzenia. KEEN to buty, które zapewnią wygodę niczym twoje ulubione domowe kapcie, odpowiednią stabilizację i dopasują się do kształtu stopy, czyli spełnią warunki konieczne jak obuwie trekkingowe. Do tego zachwycą cię ciekawym dopasowaniem kolorów i wzorów oraz sprytnym połączeniem sportowego i miejskiego stylu, dzięki czemu będziesz się czuć stylowo, a przede wszystkim swobodnie. W takich butach każdy rok będzie udany, a twoje noworoczne postanowienia rzeczywiście spełnione.

Firma KEEN już od ponad dekady pomaga urzeczywistnić każde życzenie, propagując aktywność fizyczną oraz ekologiczne podejście do otaczającego nas świata. Dzięki takim działaniom już nie raz mieliśmy możliwość czerpania radości z każdego „miejsca bez sufitu” nie rezygnując z komfortu, wygody i bezpieczeństwa, jakie daje obuwie KEEN. Teraz i ty dołącz do grona miłośnikow outdooru i wejdź pewnym krokiem w 2014 rok w butach KEEN! Follow Your FEET!

Więcej informacji:
www.keen.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com