facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-06-25
 

Nowy but Rock Pillars - Ghost QC

Wyjątkowo uniwersalny i bardzo wygodny but wspinaczkowy od Rock Pillars. Posiada płaską podeszwę i lekką asymetrię, dzięki czemu stopy nie męczą się nawet podczas długiej wspinaczki. Doskonałą oddychalność zapewnia naturalna skóra.
Rock Pillars dołożył wszelkich starań, aby but pomimo wygody był jak najbardziej dopasowany. W połączeniu z wyjątkowo przyczepną gumą Grippin EDGE, Ghost QC zapewnia bardzo dobre czucie stopni.

Ghost wydaje się dobrą propozycją zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących wspinaczy. Dzięki wygodzie i lekkiej asymetrii będzie z powodzeniem służył początkującym o nieprzyzwyczajonych stopach. Natomiast dzięki dobrej gumie, może być z powodzeniem używany przez doświadczonych wspinaczy, którzy również docenią jego wygodę na długich drogach. Z pewnością dobrze sprawdzi się na długich drogach sportowych, wielowyciągowych oraz oczywiście w górach.

Guma Grippin EDGE jest najlepszą mieszanką Rock Pillars stosowaną również w takich modelach jak Zerocks, Pearl czy Rebel. Dzięki niej Ghost bardzo dobrze będzie „stał” na tarcie na płytach oraz wyślizganych stopniach. Wysoka guma na pięcie oraz jej mocne dopasowanie zapewnią również pewne haczenie pięty. Za to specjalna guma na czubku buta ułatwi podhaczanie palców.

Nowy but Rock Pillarsa posiada dwie szlufki ułatwiające zakładanie i ściąganie buta oraz przeciwstawne rzepy. Dzięki nim wygodnie, mocno i szybko dopasujemy buta. Duży i wygodny „język” dodatkowo podnosi komfort i poprawia dopasowanie tego buta.

Źródło: Snap Outdoor

Cholewka: Naturalna skóra
Kolor: Zielony
Kopyto: Basic – płaska podeszwa oraz lekka asymetria
Śródpodeszwa: Suflex 1,4 mm
Podeszwa: Grippin EDGE 1,4 mm
Waga:
464 g (7UK)

Cena: 299 zł

Tekst: Snap Outdoor

Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com