facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-10-24
 

Nowy Arc`teryx na Outdoorzy.pl

Zimowa, najnowsza kolekcja marki Arc'teryx zawitała właśnie do sklepu Outdoorzy.pl. Sprawdźcie, co ciekawego ma do zaoferowania.

Czekają ciepłe kurtki, spodnie, czapki oraz rękawiczki w nowych wzorach i kolorach. A wszystko wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół!

Arc'teryx to kanadyjska marka znana z wysokiej jakości produktu, nowoczesnego designu oraz bardzo zaawansowanych technologicznie materiałów. Po Arc’teryxa sięgają osoby, które chcą mieć gwarancję, że produkt, który otrzymają, spełni ich wymagania w 100%. Taką pozycję marka uzyskała, rzadko idąc na kompromisy pomiędzy ceną a jakością swoich produktów.

W sprzedaży m.in.: hybrydowa męska kurtka GAMMA SL Hybrid Hoody, która została stworzona dla najbardziej wymagających klientów z innowacyjnego materiału Fortius™3.0 oraz materiału TerraTex™. Dzięki temu kurtka świetnie sprawdza się podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Do jej głównych zalet należy to, że jest wytrzymała, oddychająca i odprowadzająca wilgoć - to wszystko dzięki hybrydowej konstrukcji. Posiada wiele udogodnień takich jak impregnacja DWR, laminowane zamki, kaptur w technologii Storm Hood™ czy technologię Harness HemLock™.

Więcej informacji na stronie:
www.outdoorzy.pl/


Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com