facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-10-24
 

Nowy Arc`teryx na Outdoorzy.pl

Zimowa, najnowsza kolekcja marki Arc'teryx zawitała właśnie do sklepu Outdoorzy.pl. Sprawdźcie, co ciekawego ma do zaoferowania.

Czekają ciepłe kurtki, spodnie, czapki oraz rękawiczki w nowych wzorach i kolorach. A wszystko wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół!

Arc'teryx to kanadyjska marka znana z wysokiej jakości produktu, nowoczesnego designu oraz bardzo zaawansowanych technologicznie materiałów. Po Arc’teryxa sięgają osoby, które chcą mieć gwarancję, że produkt, który otrzymają, spełni ich wymagania w 100%. Taką pozycję marka uzyskała, rzadko idąc na kompromisy pomiędzy ceną a jakością swoich produktów.

W sprzedaży m.in.: hybrydowa męska kurtka GAMMA SL Hybrid Hoody, która została stworzona dla najbardziej wymagających klientów z innowacyjnego materiału Fortius™3.0 oraz materiału TerraTex™. Dzięki temu kurtka świetnie sprawdza się podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Do jej głównych zalet należy to, że jest wytrzymała, oddychająca i odprowadzająca wilgoć - to wszystko dzięki hybrydowej konstrukcji. Posiada wiele udogodnień takich jak impregnacja DWR, laminowane zamki, kaptur w technologii Storm Hood™ czy technologię Harness HemLock™.

Więcej informacji na stronie:
www.outdoorzy.pl/


Źródło: www.ceneria.pl

Goryonline
 
2018-09-21
BIZNES
 

Otwarcie Salewa Store w Warszawie

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2018-07-25
BIZNES
 

Konkurs Mountopia 2018 rozstrzygnięty!

Komentarze
0
 
Monika Młodecka
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com