facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-06-07
 

Nowe władze Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto

Na walnym zebraniu sprawozdawczym, prezesem klubu wybrano Andrzeja Szymańskiego. Wiceprezesami zostali, Krzysztof Kinder i Jakub Urbański. Skarbnikiem klubu jest Dariusz Purzycki, a członkiem zarządu został Krystian Klonecki.
Prezes klubu powołał też sekretarza, którym jest teraz Anna Konopka. Na zebraniu powołano także nowy skład komisji rewizyjnej. Jej członkami są teraz Michał Kochańczyk, Artur Elwirski, oraz Adam Wlizło.

Prezes Andrzej Szymański został powołany na stanowisko, po tym jak Michał Kochańczyk zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Michał pełnił obowiązki prezesa przez 18 lat. W tym czasie współuczestniczył i był dobrym duchem wielu wspaniałych osiągnięć alpinistycznych KWT i tych, które zapisały się pięknymi kartami w historii polskiego himalaizmu.

W trakcie walnego zebrania, jednogłośnie uchwalono honorowe członkostwo dla Michała. Więcej o tym wspaniałym człowieku, możecie dowiedzieć się z jego strony kochanczyk.pl

Prezes Andrzej Szymański jest związany z klubem od ponad 10 lat. Prowadzi aktywną działalność górską. Od wielu lat pomaga młodych adeptom wspinania w górach w poznawaniu meandrów tej fascynującej i zarazem trudnej dyscypliny sportowej.

Więcej informacji na kwt.gda.pl

KW Trójmiasto
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-04
GÓRY
 

Safiental na weekend

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-08
GÓRY
 

Narciarstwo wysokogórskie – rady na dobry początek

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-18
GÓRY
 

Zillertal – nie tylko biel

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-05
GÓRY
 

Via Alpina – 2650 kilometrów samotnie przez Alpy

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-03
GÓRY
 

Opolski Festiwal Gór zaprasza!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com