facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-04-18
 

Nowe uprzęże firmy CAMP

W nadchodzącym sezonie włoska firma CAMP przygotowała kilka nowych modeli uprzęży wspinaczkowych zarówno dla początkujących jak i doświadczonych wspinaczy.

Pierwszą z prezentowanych nowości jest uprząż FLINT. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych szaro-zielonym oraz szaro-czerwonym. Waga: 498 g. Wszystkie pasy, z których wykonana jest uprząż wyściełane są 6 mm pianką EVA, która znacząco poprawia komfort i wygodę podczas użytkowania. Pas biodrowy oraz pasy udowe zostały wyposażone w nowe szybkie klamry ułatwiające dopasowanie uprzęży. Cztery szpejarki, dwie z tyłu i dwie po bokach uprzęży, pomogą zachować porządek i łatwy dostęp do przypiętego szpeju. Dodatkowy pasek z tyłu umożliwia przypięcie woreczka na magnezją lub butów wspinaczkowych. W uprzężach CAMP zastosowano również nowość w postaci możliwości wpięcia karabinka HMS w specjalnie przygotowane miejsce w łączniku, które stabilizuję karabinek wraz z przyrządem asekuracyjnym, a tym samym ułatwia asekurację.  Dostępne w trzech rozmiarach S, M, L.
Więcej: http://www.camp-polska.pl/Produkty/sport/uprzeze/camp-2051-m-flint-uprzaz.html

Kolejnym nowym modelem uprzęży jest uniwersalny JASPER CR 3. Uprzęże dostępne w dwóch intensywnych wersjach kolorystycznych. Zielono-limonkowym oraz czerwono-szarym. Waga 450 g. - lżejsza od modelu Flint.  Wszystkie pasy wyściełane są 6mm pianką EVA. Uprząż posiada cztery szpejarki dwie z tyłu i dwie usztywnione po bokach, które pozwalają na wygodne i szybkie korzystanie z wcześniej wpiętego szpeju. Uprząż posiada dodatkowy pasek z tyłu do troczenia woreczka, butów wspinaczkowych lub butelki. Przygotowano również miejsce do wpięcia dwóch dodatkowych karabinków sprzętowych typu HUB np. na śruby lodowe, haki lub igły do traw. Szybkie klamry na udach oraz pasie biodrowym pozwalają dobrze dopasować uprząż. W tym modelu zastosowano możliwość wyśrodkowania łącznika oraz stabilizację karabinka HMS w łączniku głównym. Trzy rozmiary S, M, L.
Więcej: http://www.camp-polska.pl/Produkty/sport/uprzeze/camp-01912-m-jasper-cr3.html

Dla fanów idei "light and fast"  firma Camp przygotował dwie uprzęże JASPER CR 3 Light oraz AIR CR.

Uprząż Jasper CR 3 Light. Dostępna w kolorze zielono-czarnym to wygodna lekka i trwała uprząż dla wspinaczy górskich jak i sportowych. Waga 290 g. Pianka EVA na udach oraz pasie biodrowym poprawia komfort, zapewnia również dobrą cyrkulację powietrza. podczas długiego wiszenia w uprzęży. Dwie szpejarki z tyłu oraz dwie usztywniane z boku umożliwiają łatwe i wygodne wpinanie szpeju. Uprząż wyposażona jest również w miejsce do wpięcia karabinków typy HUB. Szybkie i lekkie klamry wszyte w pasach udowych oraz w pasie biodrowym skutecznie przyspieszają regulację oraz dopasowanie uprzęży. Model ten posiada klamrę umożliwiająca wyśrodkowanie łącznika po wcześniejszym dopasowaniu uprzęży w pasie. W tej uprzęży zastosowano również stabilizację karabinka HMS w łączniku głównym. Trzy rozmiary S, M, L.

Więcej: http://www.camp-polska.pl/Produkty/sport/uprzeze/camp-0912-l-jasper-cr-3-light-uprzaz.html

Uprząż  Air - wygodna uprząż przeznaczona dla górskich wspinaczy, którzy cenią sobie lekki i mały sprzęt. Waga 290 g . Cztery wygodne szpejarki, dodatkowy trok z tyłu do przypięcia np. butów, możliwość wpięcia 2 karabinków sprzętowych typu HUB, szybkie klamry na udach oraz pasie biodrowym, klamra do wyśrodkowania łącznika oraz stabilizacja karabinka HMS. Bardzo fajny mały pokrowiec który umożliwia spakowanie uprzęży do kasku wspinaczkowego. Dostępna w rozmiarach XS, S, M, L, XL.
Więcej: http://www.camp-polska.pl/Produkty/sport/uprzeze/camp-0522-l-air-cr-uprzaz.html

Model JASPER CR 4 to górska uprząż zapewniająca wygodę i komfort wpodczas długotrwałego wiszenia w dużej ścianie. Waga 520 g. Dostępna w dwóch intensywnych wersjach kolorystycznych czerwono-czarnym oraz pomarańczowo-czarnym. Uprząż wyposażona jest w dwie szybkie klamry wszyte w pasie biotrowym oraz w pasach udowych, dzięki którym można w łatwy i szybki sposób wyregulować wszystkie pasy. Zarówno podczas wspinania zimowego jak i wspinania w ciepłym Yosemickim słońcu :) (wspinanie w kilku warstwach odzieży lub w T-shirt`e).  Wyściółka w uprzęży zrobiona z 6 mm pianki EVA, cztery szpejarki dwie z tyłu, dwie usztywniane z boku. Z tułu uprzęży wszyty dodatkowy pasek umożliwiający wpięcie woreczka, butelki lub butów wspinaczkowych. Wyposażona w dwa miejsca do wpięcia karabinków pomocniczych typu HUB. Możliwość wpięcia karabinka HMS w specjalnie przygotowane miejsce w łączniku, który stabilizuję karabinek wraz z przyrządem asekuracyjnym. Dwa rozmiary XS - M, M- XL.
Więcej: http://www.camp-polska.pl/Produkty/sport/uprzeze/camp-01961-mxxl-jasper-cr4.html

Uprząż SUPERNOWA to lekka damska uprząż wspinaczkowa zapewniająca komfort i wygodę podczas wspinania sportowego oraz górskiego. Uprząż dostępna jest w kolorze błękitno-zielonym. Zaprojektowana i stworzona z myślą o wspinających się paniach. Waga: 373 g. Posiada cztery szpejarki: dwie z tyłu, dwie z boku, istnieje możliwość wpięcia dwóch karabinków sprzętowych typu HUB. Z tyłu uprzęży dodatkowy pasek umożliwiający troczenie woreczka na magnezję lub butów wspinaczkowych. Pas biodrowy jest specjalnie wyprofilowany i dopasowany do kobiecej sylwetki, przedłużony jest również łącznik główny, poprawiający ułożenie uprzęży na kolcach biodrowych. Wyposażona w szybkie klamry na udach i pasie biodrowym, wyściółkę z 3 mm pianki EVA. Możliwości wpięcia karabinka HMS w specjalną wszywkę w łączniku, która stabilizuje karabinek wraz z przyrządem asekuracyjnym. Dostępne rozmiary XS, S, M, L.
Więcej: http://www.camp-polska.pl/Produkty/sport/uprzeze/camp-0380-l-supernova-uprzaz-damska.html
Więcej informacji: http://www.camp-polska.plŹródło: CAMP 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com