facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-04-17
 

Nowa linia ubrań Columbia w 8a.pl

Od tego sezonu dostępne są w sklepie 8a.pl produkty znanej amerykańskiej firmy Columbia. Specjalizuje się ona w produktach dla aktywnych ludzi, do użytku pod gołym niebem.
Zaangażowanie w innowacje widoczne jest w całej ofercie produktowej i pomaga odróżnić się od konkurencji. Podczas tworzenia rodziny technologii Omni przyświecała jedna myśl - twoja wygoda.

Bez względu na to, czy chodzi o zapewnienie ciepła i suchości, chłodu i komfortu, czy lekkości i szybkiego poruszania się.


Zobacz wszystkie produkty firmy Columbia >>.

Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV - technologia Omni-Shade®


Dzięki gęstej konstrukcji splotu, reflektorom UV i technologii pochłaniania promieni UV, Omni-Shade blokuje promieniowanie ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB), pomagając w zapobieganiu poparzeniom słonecznym, a w dłuższym okresie uszkodzeniom skóry.

System Omni-Wick® - zaawansowane odparowywanie

    
     
Jest to najbardziej zaawansowana technologia zapewniająca odprowadzanie wilgoci podczas aktywności na świeżym powietrzu. W ubraniach Omni-Wick wilgoć jest szybko odprowadzana ze skóry w głąb tkaniny, a następnie dociera na powierzchnię tkaniny, skąd szybko odparowuje.
 
 Na koniec prawdziwa perełka - Omni-Freeze®


Ta fantastyczna nowatorska technologia zapewnia uczucie przyjemnego chłodu podczas upałów i aktywności na świeżym powietrzu. Płaska przędza Omni-Freeze zwiększa powierzchnię styku tkaniny z gołą skórą, co pozwala szybciej odprowadzać ciepło i zapewnia uczucie przyjemnego chłodu.

Źródło: www.ceneria.plWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com