facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-02-27
 

Nowa lekka kolekcja CNX już niebawem w Polsce!

Przedstawiamy najnowsze propozycje marki Keen na wiosnę 2013. Nowa kolekcja KEEN.CNX – Connect to the Unexpected to połączenie wszystkich cech marki: bezpieczeństwa, wygody i komfortu. Zaskakujące jest, jak lekkie są buty Keen przy zastosowaniu tylu technicznych specyfikacji i systemów.
W odróżnieniu od zimowej kolekcji, modele KEEN.CNX mają obniżony profil i cholewkę, lecz to nie umniejsza ich skuteczności.
Odpowiednia podeszwa sprawia, że pięty i palce są w jednej płaszczyźnie, co powoduje, że stopy są cały czas wypoczęte, a ty poruszasz się naturalnie. Warto wspomnieć o specjalnym systemie ESS SHANK, który dba o twoje bezpieczeństwo niezależnie po jakim terenie wędrujesz - ułatwia stabilność i przyczepność do podłoża. Oczywiście niezawodna, wodoodporna i oddychająca membrana KEEN.DRY, która zapewni suchość wewnątrz buta oraz twoich stóp, kiedy niespodziewanie zacznie padać deszcze.
 
ClearWater CNX


Jednak buty KEEN.CNX to nie tylko innowacyjne technologie i bezpieczeństwo. To również niesamowita wygoda, którą poczujesz od razu jak tylko je założysz. Dzieje się to za sprawą wkładki stworzonej w technologii Metatomical Footbed, która odwzorowuje anatomiczną budowę stopy, a także zapewnia jej naturalne podparcie całego łuku. Kolejna technologia, która po raz kolejny pojawia się w kolekcji marki Keen, jest system KEEN.ZORB, dzięki któremu wewnętrzna część podeszwy znajdująca się pod wkładką, dopasowuje się do kształtu stopy na całej długości i pozwala ci na długie wycieczki, a co za tym idzie, długotrwały komfort.

Nie musisz się też przejmować pogodą, ponieważ buty Keen zadbają o odpowiednią temperaturę wewnątrz buta, dzięki czemu Twoim stopom nigdy nie będzie za ciepło lub zbyt zimno. Na pewno oprócz wszystkich tych specyfikacji, Twoją uwagę przykują również kolory. Panie będą zachwycone, a i panowie nie przejdą obojętnie obok kolekcji KEEN.CNX.

Mercer Lace


Przeważają żywe, nietuzinkowe kolory, a szczególnie niebieski, czerwony i zielony, choć nie zabraknie czerni i szarości. Spodobają się również tym najmłodszym klientom, za sprawą sportowego stylu i zabawnych wzorów. Dzięki temu dzieci będą zadowolone z najmodniejszych butów w okolicy, a ty będziesz spokojny o ich bezpieczeństwo. 

Sagewood
 
Wszystko wskazuje na to, że kolekcja Keen będzie hitem tej wiosny i zdobędzie wielu fanów. Warto przywitać wiosnę w butach KEEN.CNX, prawda? Już niedługo będziecie mogli zobaczyć kolekcję na własne oczy. Byle do marca! 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com