facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-09-03
 

Nowa kolekcja adidas Women jesień / zima 2012 - komfort i styl w jednym

Trenowanie nigdy nie było tak trendy jak teraz! adidas przygotował nową kolekcję ubrań Women jesień/ zima 2012, które są zarówno profesjonalne, jak i niesamowicie stylowe. Każdej aktywnej dziewczynie pomogą w treningu, jednocześnie dając radość, pewność siebie i poczucie kobiecości podczas uprawiania sportu.
Wraz z nową kolekcją uruchomiony zostaje projekt adidas women all sports team. W ten sposób dziewczyny będą dopingowane do aktywności i zachęcone do wspólnego uprawiania sportu.

Nowa kolekcja adidas Women łączy funkcjonalność i komfort, ze stylem i kobiecością. Została zaprojektowana w taki sposób, aby sprostać wymaganiom stawianym odzieży sportowej najwyższej jakości oraz obowiązującym trendom mody. Celem tej koncepcji jest zagwarantowanie aktywnym dziewczynom komfortu podczas uprawiania sportu oraz zwiększenie poczucia własnej atrakcyjności i pewności siebie w trakcie treningu. Kolekcja jest podzielona na konkretne dyscypliny: trening, tenis, outdoor, pływanie i bieganie. Stroje dedykowane dla wybranych dyscyplin zaprojektowano tak, aby łatwo można było je ze sobą łączyć na potrzeby dowolnej aktywności. Na przykład, w kolekcji adidas Women trening, znajdziecie stroje idealnie nadające się do treningów tanecznych.
 
Katarína Štumpfová, tancerka; www.adidas.com
 
“To, że strój daje mi pewność siebie i komfort jest dla mnie bardzo ważne. Wygląd podczas treningu nie jest dla mnie najważniejszy, ale czuję się świetnie, kiedy wyglądam dobrze. Mam sporo ubrań adidas i w ostatnich miesiącach czuję się, jakbym była na pokazie mody, mimo że całe dnie spędzam ciężko ćwicząc na sali treningowej. Cenię sobie też możliwość kompletowania stroju z różnych kategorii sportowych. Dla mnie te ubrania są synonimem stylu i komfortu w odzieży sportowej” - mówi Katarína Štumpfová, tancerka, jedna z twarzy nowej kolekcji adidas Women.

 
Ania Werblińska, siatkarka i Maja Włoszczowska, kolarka górska; www.adidas.com

Wśród gwiazd sportu, które zostały ambasadorkami nowej kolekcji można znaleźć najlepsze atletki z naszej części Europy. Oprócz słowackiej tancerki - Kataríny Štumpfovej, twarzą adidas Women została słynna tenisistka Daniela Hantuchová. Polskę reprezentują kolarka górska Maja Włoszczowska i siatkarka Ania Werblińska. W zespole ambasadorek znalazły się też siatkarki plażowe Markéta Sluková i Kristýna Kolocová oraz pływaczka Zsuzsana Jakabos z Węgier. Wszystkie wymienione sportsmenki wybrane do reprezentowania adidas Women osiągały wybitne rezultaty w swoich dyscyplinach. Z całą pewnością ich dokonania będą inspiracją dla wszystkich kobiet, zupełnie jak nowa kolekcja adidas Women.

take it on together!

Równocześnie z nową kolekcją rozpoczyna się unikalny projekt adidas women all sports team. To otwarta społeczność, do której zaproszona jest każda kobieta, której podoba się idea wspólnego uprawiania sportu. Wierzymy, że posiadanie towarzystwa jest wielką wartością niezależnie od rodzaju preferowanego sportu. Tak uważa m.in. Daniela Hantuchová: “Zdecydowanie wolę pójść na siłownię, gdzie mogę spotkać ludzi, którzy podzielają moją pasję niż ćwiczyć samotnie w domu. Tenis to sport indywidualny i każdego roku spędzam więcej czasu z moim trenerem fitness niż z kimkolwiek innym”.

Daniela Hantuchová, tenisistka; www.adidas.com

adidas women all sports team to próba stworzenia globalnej społeczności kobiet, które łączy przede wszystkim jedno – miłość do sportu. Zarówno każda dziewczyna, jak i każda dyscyplina może być częścią adidas women all sports team. To platforma dająca chętnym okazję do spędzenia większej ilości czasu na aktywności fizycznej, motywowania oraz umożliwiająca poprawienie osiąganych wyników. adidas women all sports team to zorganizowane treningi prowadzone przez profesjonalnych trenerów, sportowców i ambasadorki. Jest kombinacją doświadczenia wyczynowych sportowców z entuzjazmem dziewczyn, które uprawiają sport amatorsko.

Markéta Sluková i Kristýna Kolocová, siatkarki plażowe; www.adidas.com

Zsuzsana Jakabos, pływaczka; www.adidas.com
 

KONKURS!


Dołącz do adidas women all sports team, weź udział w treningach z ambasadorami adidas i wygraj wyjazd na adidas Training Academy w Brazylii!

Każda dziewczyna, która chce dołączyć do adidas women all sports team powinna wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na https://apps.facebook.com/adidas-women-pl/. Członkinie projektu będą regularnie informowane o wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach akcji. Udział w tych wydarzeniach jest bezpłatny. Wszystkie dziewczyny zapisane do adidas women all sports team mają szansę wziąć udział w adidas Training Academy w Brazylii. Zapisy już ruszyły!

Więcej informacji na:

https://apps.facebook.com/adidas-women-pl/

www.facebook.com/adidaswomenŹródło: www.adidas.com
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com