facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-11-30
 

Nowa aplikacja mobilna Regatta

Regatta, jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych dla miłośników outdooru, udostępniła swoim klientom już drugą - po Compass Regatta - aplikację mobilną, którą można pobrać całkowicie za darmo. Tym razem jest to Wykrywacz Metalu Regatta.

Aplikacja, wykorzystująca pomiar pola magnetycznego, pomoże odnaleźć wszelkie metalowe przedmioty w otoczeniu. To użyteczne narzędzie posługuje się czujnikiem magnetycznym, wbudowanym w urządzenie mobilne i pokazuje poziom pola magnetycznego, mierzony w mikroteslach (μT). Poziom pola elektromagnetycznego (EMF) wynosi zwykle około 49μT (mikrotesli) lub 490 mG (miligaussów). Jeśli w pobliżu znajdują się obiekty metalowe, wartość pola zwiększa się. Urządzenie zacznie wibrować i wydawać dźwięki, wskazując, że metal jest blisko (w ustawieniach można zmienić czułość wibracji i sygnały dźwiękowe).

Wykrywacz Metalu Regatta pomoże znaleźć przewody elektryczne (w podobny sposób jak wykrywacz profili), żelazne rury w ziemi albo... może udawać wykrywacza duchów, dzięki czemu uda się nastraszyć znajomych!

Obsługa jest bardzo prosta. Należy uruchomić aplikację na swoim urządzeniu mobilnym, następnie przemieszczać je wokół siebie. Poziom pola magnetycznego na ekranie cały czas będzie się zmieniać w zależności od tego, co znajduje się otoczeniu. Kolorowe linie przedstawiają trzy wymiary, a liczby u góry pokazują wartość pola magnetycznego (EMF).

 Wykrywacz Metalu Regatta co prawda nie znajdzie złota, srebra ani miedzianych monet (metale nieżelazne nie wytwarzają pola magnetycznego), ale pomoże odkryć metalową skrzynię, a w niej drogocenne skarby! Aplikacja zachwyci małych i dużych poszukiwaczy przygód! Warto wypróbować to pomocne urządzenie już teraz!

Link do pobrania w Google Play: http://bit.ly/metaldetectorRegatta

Link do pobrania w Apple App Store: http://bit.ly/MetalDetectorRegatta

Regatta to jedna z najbardziej popularnych brytyjskich marek dla miłośników outdooru. Ideą marki jest tworzenie wytrzymałych i wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W ofercie Regatta znajdują się: odzież, obuwie i akcesoria turystyczno-sportowe dla dzieci oraz dorosłych w bardzo szerokiej rozmiarówce. Marka zdobyła ogromną popularność, gdyż oferuje bardzo dopracowane technicznie modele o wysokich parametrach, ale po przystępnych cenach. Więcej: www.regatta.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
Maciek Makowski
 
2023-06-29
BIZNES
 

Baseny w Krempnej już otwarte!

Komentarze
0
 
 
Maciek Makowski
 
 
Kinga
 
2023-05-09
BIZNES
 

NNormal - nowa marka biegowa w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com