facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-02-28
 

Nordkapp na 3 biegach

Skandynawia naprawdę zapiera dech w piersiach - to nie są słowa na wyrost! Niestety uważana jest również za jeden z najdroższych regionów Europy, ale czy rzeczywiście tak jest?

Jak sprawić, żeby ponad miesięczna podróż w te rejony kosztowała na prawdę niewiele? Gdzie spać, co jeść, jakie miejsca odwiedzić? Co czuje się, gdy własną ręką dotyka się błękitnego lodowca? W jakim skandynawskim rankingu miejsce na podium zajmują polskie dzieci? Jaka jest najcenniejsza polsko-skandynawska waluta? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielą nasi goście.

wyprawybusem.pl - grupa studentów podróżujących po Europie kolorowym busem. Za nimi już trzy wakacyjne wypady - Europa Środkowa, Zachodnia oraz Skandynawia i kraje Bałtyckie. Łącznie ćwierćwiecznym busem przemierzyli około 20 000 km przez 15 państw w ciągu +/- 100 dni. Aktualnie trwają przygotowania do ich tegorocznej podróży - ICYtip2014, na której trasie znajdą się Dania, Wyspy Owcze i Islandia. A może i Grenlandia... ;)

Slajdowisko odbędzie się we wtorek 03.04.2014r. o godzinie 19:00 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27.

Wstęp wolny!

Zapraszamy serdecznie!
TKN Wagabunda

www.wagabunda.krakow.pl

 

 Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com