facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-02-07
 

Nominacja do ISPO Award dla crash pada DOMINATOR Ocun

Do tegorocznej nagrody jednych z największych targów w branży outdoorowej – ISPO w Monachium - nominowany został crash pad DOMINATOR w swojej nowej wersji.
Ten przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników model wzbudził zainteresowanie jury ze względu na:

Innowacyjność
Zastosowanie opatentowanego wypełnienia FTS Absorption Block® pozwoliło zwiększyć efektywność tłumienia energii uderzenia, zapewnienie jej na całej powierzchni crash pad`a, a także na obniżenie jego wagi.


Projekt
Bardzo wysoka odporność na zużycie została osiągnięta dzięki zastosowaniu jako powłoki Cordury® Balistic i 650d, dodatkowo pokrytej warstwą Teflonu®. Dodatkowo, podobnie jak jego pierwowzór – nowy Dominator oferuje możliwość rozłożenia na dwa sposoby. Uznanie znalazł także fakt wyposażenia go w mnóstwo praktycznych detali.
Jury odnotowało także fakt, że zoptymalizowane wymiary Dominatora pozwalają na transportowanie go w przestrzeni bagażowej samochodu VW Golf. :-)


Charakterystyka ogólna

Bardzo wysoki współczynnik tłumienia energii uderzenia, która efektywnie rozprowadzana jest po powierzchni crash pad`a (co ważne: współczynnik ten zachowuje swoje parametry na całej powierzchni (!), uwzględniając nawet części przy krawędziach). Nie bez znaczenia jest tu także wspaniała relacja grubości do wagi: przy 14 cm Domiantor waży jedynie 5,4 kg!

Uznanie zyskał także komfort transportowania crash pad`a.

Źródło: www.ceneria.pl na podstawie SnapWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com