facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-05-10
 

Nocny Rajd po Beskidzie Żywieckim

11-13 maja odbywa się Rajd Nocny po Beskidzie Żywieckim – impreza turystyczna od wielu lat podtrzymująca najlepsze górskie tradycje. Po raz kolejny czekają nas spotkania w malowniczej scenerii, obserwacje za dnia, poszukiwania w nocy oraz wiele innych atrakcji.
Rajd Nocny to specjalnie przygotowane na tę okazję 3 trasy o różnej skali trudności poprowadzone przez malownicze grzbiety, przełęcze i hale Beskidu Żywieckiego. To wiosenne odkrywanie gór za dnia i nocy. To doskonała okazja do spotkania podczas „wieczoru greckiego” w wyjątkowej bacówce na Hali Górowej pod Pilskiem. To możliwość wygrania wartościowych nagród w specjalnie przygotowanych na tę okazję konkursach. To szansa spędzenia weekendu w wyjątkowy sposób, w wyjątkowym miejscu, w  jeszcze bardziej wyjątkowym gronie osób. Na Rajdzie Nocnym nie zabraknie również dobrej muzyki i wspólnego śpiewu.  

Uczestnikiem może zostać każdy. Szczególnie mile widziane są osoby poszukujące form aktywnego wypoczynku, ciekawe świata i ludzi. Wymagany jest podstawowy górski ekwipunek i dobry nastrój.Więcej informacji na stronie SKPB Katowice.


Kontakt:
Wojciech Michalak
e-mail: michalak.wojciech@gmail.com

Źródło: e-gory.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com