facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-06-23
 

Niskobudżetowe podróże z dziećmi

26 czerwca 2014 roku w kinie Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa odbędzie się ostatni przed wakacjami pokaz z cyklu „Podróże małe i duże”. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają inspiracji na letni urlop. Będziemy namawiać do podróżowania z dziećmi. Przekonamy się, że nawet krótki i niedaleki wyjazd może dostarczyć niesamowitych wrażeń. Podpatrzymy różne patenty na niskobudżetowe podróże z dziećmi po Europie.

Autorzy pokazu to Kamila i Darek Gruszka oraz ich dzieci: Dominika i Jędrzej.

Od lat związani są z branżą sportową i turystyczną. Świadczą usługi marketingowe i PR-owe dla firm outdoorowych. Prowadzą serwis Ceneria.pl. Kamila to redaktor strony miesięcznika „GÓRY” www.GORYonline.com oraz autorka artykułów podróżniczych i o tematyce górskiej. Zazwyczaj aktywnie spędzają czas: biegają, lubią turystykę rowerową, kajaki, chodzą po górach, praktykują jogę. Zimą Darek preferuje narty zjazdowe, Kamila – biegówki. Ich dzieci (Dominika – 9 lat oraz Jędrek – 6 lat) są powoli wciągane w te wszystkie aktywności, jak również w podróże, które kochają najbardziej.

Tak opowiadają o swojej pasji:

Podróżujemy od zawsze. Ponieważ nie mieliśmy zamiaru rezygnować z naszych pasji, gdy urodziły się dzieci, zaczęliśmy zabierać je ze sobą na wyjazdy. Póki co po Polsce i Europie, bo - przede wszystkim - taniej, w naszym odczuciu dla dzieci bezpieczniej, a z samochodem wypakowanym pod dach wszelkimi niezbędnymi akcesoriami kempingowymi oraz jedzeniem - samowystarczalnie i z dużym poczuciem wolności. Zwykle pakujemy wszystko do bagażnika, dzieci do samochodu, bierzemy mapę, przewodnik i ruszamy... przed siebie: bez specjalnych planów i rezerwacji, z wyznaczonym tylko ogólnym kierunkiem. W ten sposób odkrywaliśmy Serbię, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, Chorwację, Hiszpanię, Słowację, Czechy, Węgry, Rumunię, Estonię, kraje Skandynawii. Na pokazie zobaczycie miejsca całkiem egzotyczne, mimo że leżące w Europie, oraz przepiękne krajobrazy - żeby je zobaczyć wcale nie trzeba jechać na koniec świata. Podzielimy się także naszymi przemyśleniami na temat sprzętu, który na takim wyjeździe może okazać się przydatny.Spotykamy się 26 czerwca 2014 r. (czwartek) o godz. 19.00 w kinie Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa (ul. Zamkowa 4, Niepołomice).

Wstęp wolny!

Po pokazie konkurs z nagrodami oraz mały poczęstunek!

Więcej informacji: www.mcdis.pl

 Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com