facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-01-07
 

Nieziemska Islandia

Będąc na prezentacji dostaniesz nie tylko użyteczne wskazówki dotyczące tego odległego kraju, ale również kolaż wspaniałych zdjęć, które na pewno uświadomią Ci, że każdy z nas powinien zobaczyć to miejsce przynajmniej raz w życiu.

Áron Tóth was born in Budapest, where he was working as a professional photographer for 5 years, then moved to Kraków in 2009 and is working here in Human Resources ever since, trying to earn some money to sponsor his endless travels.

Aron urodził się w Budapeszcie, gdzie pracował jako profesjonalny fotograf przez 5 lat, następnie przeniósł się do Krakowa w 2009 roku i pracuje od tego czasu w HR, starając się zarobić trochę pieniędzy na jego niekończące się podróże:)

What Áron is aiming for is to give you a picture of Iceland, which you cannot find in Lonely Planet guidebooks. Drawing on his experience from his trips to Iceland, he will bring you useful pieces of information, various fun facts, as well as a bunch of crazy stories of his own, which can only happen on this crazy little island. By checking out this presentation you will get not just useful hints and tips about this tucked away country, but also a collage of magnificent photos, giving you a solid wake-up call to realise that everyone should experience this place at least once in life, which sometimes feels like a mixture of walking on New Zealand, the Moon, Antarctica, or the Caribbean islands at the same time - all this within a hand's reach!

Fot. arch. autoraÁron chce pokazać ci obraz Islandii, której nie można znaleźć na stronach przewodników Lonely Planet. Opierając się na swoim doświadczeniu z podróży do Islandii poda przydatne informacje, opowie różne zabawne fakty, jak również masę jego własnych i szalonych historyjek, które mogą się zdarzyć tylko na tej małej, zwariowanej wyspie. Będąc na prezentacji dostaniesz nie tylko użyteczne wskazówki dotyczące tego odległego kraju, ale również kolaż wspaniałych zdjęć, które na pewno uświadomią ci, że każdy z nas powinien zobaczyć to miejsce przynajmniej raz w życiu. Islandia bowiem dla wielu jest magicznym spacerem po Nowej Zelandii, księżycu, Antarktydzie czy Wyspach Karaibskich w jednym - a to wszystko w zasięgu ręki każdego z nas!

Slajdowisko odbędzie się we wtorek 07.01.2014r. w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27. Gość będzie opowiadał w języku angielskim.

Wstęp wolny!

Zapraszamy serdecznie!
TKN Wagabunda


www.wagabunda.krakow.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com