facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-12-15
 

Niezbędne akcesoria każdego sportowca podczas zimowego treningu

Wiatr, śnieg czy deszcz to przeciwnicy, którzy skutecznie utrudniają osiąganie dobrych wyników podczas treningów. Gdy temperatury za oknem spadają poniżej zera warto dobrać odpowiednią odzież i akcesoria, które uchronią nas przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i pomogą przygotować formę na nadchodzące lato.
Wiele ciepła traci się przez źle osłoniętą głowę, dlatego tak ważna jest jej odpowiednia ochrona. Sportowa czapka musi być jednak na tyle lekka, by przy dużym wysiłku nie doprowadzić do przegrzania i nadmiernej potliwości. UA Storm Beanie doskonale sprawdzi się w najcięższych warunkach pogodowych. Dzięki technologii Storm jest ona odporna na wodę, a zastosowana techniczna bawełna Charged Cotton schnie pięć razy szybciej niż zwykła. Czapka posiada podszewkę z dwuwarstwowej szczotkowanej tkaniny ColdGear, która zapewnia szybki transport wilgoci na zewnątrz oraz regulacje temperatury przy intensywnym wysiłku.

 

Odmrożenie oraz spierzchnięcie, to tylko niektóre ze skutków działania niekorzystnych warunków atmosferycznych na dłonie, dlatego para porządnych rękawiczek jest niezbędna. Niestety wielu sportowców zapomina o nich podczas treningów na świeżym powietrzu. Lekkie, „oddychające” UA Storm Glove zostały wykonane z dwuwarstwowej szczotkowanej tkaniny ColdGear. Zapewnia ona szybki transport wilgoci na zewnątrz, a technologia Storm sprawia, iż są odporne na wodę. Silikonowe wstawki poprawiające uchwyt dodatkowo zwiększają komfort ich użytkowania, a liczne elementy odblaskowe zapewniają widoczność na drodze podczas treningu po zmroku.

 

Uzupełnieniem zimowego zestawu treningowego będzie Coldgear Neck Gautier, lekki i łatwy do nakładania ocieplacz na szyję oraz dolną część twarzy. Podobnie jak UA Storm Glove oraz UA Storm Beanie został wykonany z dwuwarstwowej szczotkowanej tkaniny ColdGear.

 

Tak przygotowani do zimowego treningu możemy być pewni, że w utrzymaniu formy nie przeszkodzą nam najgorsze warunki pogodowe.

Więcej produktów firmy Under Armour znaleźć można na stronie: www.ua-polska.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com