facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-01-11
 

Nie tylko Skandynawia - przegląd sprzętu na wakacje

Skandynawia nie musi być droga, jeśli odpowiednio się do wyjazdu przygotujemy. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy wiedzą, jak do tego się zabrać, stąd mój tekst skupiający się na patentach sprzętowych ułatwiających komfortowe tanie podróżowanie, choć z elementami surwiwalu, czyli sztuki przetrwania kilku tygodni w lesie pod gołym niebem, a raczej namiotem.

Od ponad 20 lat jeżdżę po świecie z namiotem i plecakiem, od 10 zawodowo związana jestem z branżą sprzętu outdoorowego, od 9 wyjeżdżam (najczęściej) na samochodowe rodzinne wakacje pod namiot, od 3 lat spędzamy je w Skandynawii – z biwakowaniem na dziko, myciem w jeziorze, gotowaniem własnego prowiantu, wędrowaniem po szlakach. Ponieważ pobyty w Skandynawii (w Finlandii - 2012, Norwegii i Danii – 2013, Szwecji - 2015), jak do tej pory były moimi najlepszymi wakacjami spędzanymi z rodziną, chciałabym do tego sposobu zachęcić jak największą ilość osób.

Udostępniam tekst, który - mam nadzieję - podpowie kilka patentów na tanie, nie tylko rodzinne, wakacje w Skandynawii:

 

http://www.barswiat.pl/jak-przetrwac-w-skandynawii-i-tanio-spedzic-wakacje-z-cala-rodzina---poradnik-sprzetowy,3538,i.html

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com