facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-09-16
 

"Never Give Up - 11 years journey" - niesamowita historia drogi do złotego medalu Mistrzostw Świata Aleksandry Rudzińskiej!

11 lat ciężkich treningów, chwile zwątpienia, pechowe porażki o ułamki sekund, kontuzje, walka z przeciwnościami losu - fizyczna i mentalna. To cena, jaką za triumf w ubiegły czwartek w Innsbrucku zapłacić musiała nowa Mistrzyni Świata - Aleksandra Rudzińska. Zobaczcie jej drogę do historycznego sukcesu, jakim był pierwszy złoty medal dla Polki w Mistrzostwach Świata we wspinaczce sportowej. Niesamowita historia i równie kapitalna produkcja filmowa - musicie to zobaczyć!

Ola uradowana po finałowym biegu, który dał jej Mistrzostwo Świata. Fot. Erich Spiess - EXPA Pictures

 

"Ostatnie 2 lata, od MŚ w Paryżu w 2016 roku były dla mnie ciężkie. Nie potrafiłam znaleźć motywacji do treningu po ogromnym rozczarowaniu jakie spotkało mnie w Paryżu. Czułam się zmęczona, przede wszystkim psychicznie. Potrzebowałam przerwy, żeby wrócić silniejsza niż kiedykolwiek. W pewnym momencie, po kontuzji na ME w Campitello di Fasa (Włochy) i przegranej na The World Games we Wrocławiu odkryłam w sobie ogromną determinację, chęć wygrania i osiagniecia dawno postawionego sobie celu. Tak naprawdę, jeśli mam być szczera to ostatnie 11 lat było dla mnie trudne, ale bez nich nie zdobyłabym złotego medalu Mistrzostw Świata. Never give up." - tak podsumowała swoją drogę do Mistrzostwa Świata Ola na swoim profilu na FB.

 

 

Źródło: profil na FB Aleksandry Rudzińskiej

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2022-11-15
FOTO-VIDEO
 

„Into the Ice” – recenzja

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-19
FOTO-VIDEO
 

„Broad Peak” nie dla każdego

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-05-26
FOTO-VIDEO
 

Reel Rock 16: premiera w Polsce już 8-9 czerwca!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2021-11-25
FOTO-VIDEO
 

„DOO SAR” – nowy film Andrzeja Bargiela już dostępny

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com