facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-03-01
 

Namiot The North Face Phoenix 2 nagrodzony

Niezwykła wytrzymałość, „oddychalność”, nadzwyczajna lekkość i uniwersalność – te cechy namiotu The North Face Phoenix 2 wskazali redaktorzy prestiżowego, niemieckiego magazynu Outdoor przyznając produktowi nagrodę Editor’s Choice Summer 2012.
The Phoenix 2 to nowy model w kategorii lekkich namiotów w wiosennej kolekcji The North Face. „Kopuła” Phoenix 2 została wykonana z jednowarstwowego materiału DryWall™, charakteryzującego się wodoodpornością i „oddychalnością”. Drywall™ jest również odporny na płomienie, mimo iż w trakcie jego produkcji nie dodano chemikaliów FR. Ponadto materiał ten jest bardzo cienki i jednocześnie niezwykle wytrzymały na rozdarcia. Na uwagę zasługuje także nadzwyczajna lekkość produktu - 1,94 kg.

Namiot Phoenix 2 został zaprojektowany do użytku od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Sprawdzi się podczas kempingu, jak i wypraw wspinaczkowych. Phoenix 2 to doskonały wybór na wyprawy we dwoje - wyposażony w podwójne drzwi oraz dwa przedsionki jest bardzo przestrzenny. Dodatkową zaletą modelu jest system wentylacji „high – low” oraz umieszczony wewnątrz uchwyt pozwalający powiesić na nim lampy oraz inne akcesoria.


Produkt w sklepach kosztuje ok. 1499 zł.

Więcej informacji: www.thenorthface.com.

Goryonline
 
2018-09-21
BIZNES
 

Otwarcie Salewa Store w Warszawie

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2018-07-25
BIZNES
 

Konkurs Mountopia 2018 rozstrzygnięty!

Komentarze
0
 
Monika Młodecka
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com